Anasayfa / Dekorasyon / 2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları

2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları

Yaz tatili başlamadan önce keyifli günler geçireceğiniz evinizi 2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları ile ferah ve huzur dolu bir ortama hazırlayabilirsiniz. Yazlık Ev Dekorasyonları sıcak yaz sezonun da size ferahlık hissi verecek, dekorasyonu ile konforlu bir rahatlık sağlayacak fikirler içeriyor.

2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları

Marin stili yazlık ev dekorasyonları özellikle deniz kenarında olan tatil evleri için en ideal tema olacaktır. Daha çok beyaz ve mavi renklerin kullanıldığı her detayında deniz kokan son derece ferah ve keyifli bir model olarak marin stili dekorasyonlardır. Yazlık evlerin dekorasyonun da serin detaylar her parçada kullanılmalıdır. Örneğin kilimler, keten perde ve örtüler gibi hasır ve bambu mobilyalar, ferahlık sağlayan beyaz ve tonları yazlık evlerin dekorasyonunun dikkat çeken özellikleridir. Bu tarz bambu veya hasır mobilyalar hem rahatlıkla her yere taşınabilir hem de oldukça dayanıklıdır.

Yazlık eviniz için seçeceğiniz en ideal mobilya türü olan bambu koltuklar ve diğer bütün parçalar pratik bir kullanım imkanı da sunar. Tamamen beyaz bir dekorasyon veya beyazı kombinleyeceğiniz açık pastel renkler gibi bir kaç canlı ve parlak renk de dekorasyona eklenebilir. Hasır veya bambu koltuklarda rahatlık sağlayacak yastık ve kırlentler hem dekorasyona canlılık kazandıracak hem de rahat etmenizi sağlayacaktır. Yazlık evlerde daima ihtiyaca yetecek kadar az sayıda eşya olmalıdır, aksi takdirde tatiliniz temizlik yapmakla geçebilir.

Bu nedenle az ve pratik kullanım imkanı sunan, kolay temizlenebilen eşyalar tercih etmelisiniz. Bu sadeliği güzel göstermek için de marin stili dekorasyonlara çok yakışan aksesuarlar seçmelisiniz. Benzer bir tarza sahip olan ve inceleyerek ilham alacağınızı düşündüğümüz 2019 Aydınlık Ve Ferah İskandinav Ev Dekorasyonları konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları başlıklı makalemizde Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları ve merdiven altı dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

En güzel balkon dekorasyonları

2020 En Güzel Balkon Dekorasyonları

Sıcak, ılık ya da tropikal iklime sahip bütün ülkeler için balkonun yeri ...