Anasayfa / Dekorasyon / Serin Detaylarla 2019 Yaz Dekorasyon Önerileri

Serin Detaylarla 2019 Yaz Dekorasyon Önerileri


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dekorstilleri.com/html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Yazlık evinizi aratmayacak ufak değişiklikler ile sıcak yaz sezonu için Serin Detaylarla 2019 Yaz Dekorasyon Önerileri, renkler, aksesuarlar, serin dokular ve ferah ortamlar yaratacağınız fikirler içeriyor. Yaz Dekorasyon Önerileri açık renk tonları, keten kumaşlar, kilimler ve aksesuarlar gibi ferah dekorasyon biçimleri ile evde tatil havası yaratacak gibi görünüyor.

Serin Detaylarla 2019 Yaz Dekorasyon Önerileri

Her mevsimde ev dekorasyonun da konfor sağlayacak bazı yenilikler yaparız. Sonbaharda yaz dekorasyonuna biraz daha ışıltı ve sıcak dokular ekleriz, kış mevsiminde tamamen sıcak ve canlı bir dekorasyon, ilkbahar için en canlı renklerin öne çıktığı bir dekorasyon ve sıcak yaz sezonu için de serin detayların kullanıldığı dekorasyon modellerini kullanırız. Bu defa sizlere yaklaşan sıcak yaz mevsimi için yaşadığınız evinizi adeta bir yazlık ev havasına dönüştürecek harika önerilerimiz olacak. Evinizi yaz sezonu için yenilemeye başlarken ilk işiniz yün halılardan bir an önce kurtulmak olmalıdır. Daha sonra yün dokulu ne varsa hepsinin yerine keten ve pamuk dokulu kumaş tekstil ürünlerini yerleştirin.

Eğer çok daha köklü bir yenilik yapma imkanınız varsa duvar rengini de açık tonlarda değiştirerek serin bir görüntü yaratın. Yaz dekorasyon önerileri öncelikle country tarzını öne çıkarak belirgin detaylar sergiliyor. Keten kumaşlar döşemelik, perde,kilim gibi yatak, koltuk örtüleri, kırlent ve yastıklar dahil hemen her detayda kullanılıyor. Koltuklarınız yaz için uygun değilse üzerine keten ve pamuklu kumaşlardan hazırlanmış şık örtüler örterek, rengarenk dekoratif kırlent ve yastıklar kullanarak yaz için farklı bir hava yaratabilirsiniz. Yaz dekorasyon önerileri en çok da aksesuarlar ve kullanım şekilleri ile dikkat çekiyor. Örneğin duvarlarınız da yaz temasını çok daha iyi vurgulayacak harika aksesuarlar bulabilirsiniz.

Sizlere inceleyerek ilham alacağınız 2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları makalemiz de yer alan birbirinden güzel örnek görseller eminiz şık fikirler de verecektir. Sizler için seçtiğimiz yaz dekorasyon önerileri içeren en etkileyici görselleri incelemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Hayranlık Uyandıran Pudra Rengi Dekorasyonlar başlıklı makalemizde 2019 Hayranlık Uyandıran Pudra Rengi Dekorasyonlar ve pudra rengi dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mavi beyaz marin stili yazlik ev dekorasyon modeli 2019

2019 Marin Stili Yazlık Ev Dekorasyonları


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dekorstilleri.com/html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Yaz tatili başlamadan önce keyifli günler geçireceğiniz evinizi 2019 Marin Stili Yazlık ...