Anasayfa / Antre & Hol / 2019 Antrenize Tarz Katacak Yaratıcı Vestiyer Fikirleri

2019 Antrenize Tarz Katacak Yaratıcı Vestiyer Fikirleri

Evinizin giriş dekorasyonunda eşsiz bir mobilya kullanmak istiyorsanız sizlere 2019 Antrenize Tarz Katacak Yaratıcı Vestiyer Fikirleri ni görmeden karar vermeyin deriz. Yaratıcı Vestiyer Fikirleri eski kapı, yatak başı, ahşap paletler ve benzeri bir çok farklı malzeme kullanılarak inanılmaz güzellikte tasarımlar ortaya çıkmış.

2019 Antrenize Tarz Katacak Yaratıcı Vestiyer Fikirleri

Bu tarz kendin yap çalışmaları son yılların en sevilen uğraşları oldu ve inanılmaz bir ilgi görüyor. Eskiyi yenilemek her zaman vardı, ancak sadece yenileniyor ve aynı amaç için kullanılır hale getiriliyordu. Ancak son yıllarda geri dönüşüm çalışmaları ile eski eşyalar çok daha farklı ve çok daha dekoratif tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Eski eşyaları değerlendirmek onları yenilemek veya başka amaçlar için kullanılır hale getirmek hem el becerisi gerektir hem de yaratıcılık. Sizde bu becerilere sahipseniz ve antreniz de eşsiz bir mobilya tasarlamak istiyorsanız başka hiç bir yerde benzeri olmayacak şık bir vestiyer yapabilirsiniz.

Yaratıcı vestiyer fikirleri arasında hiç el becerisi gerektirmeyen sadece sizin seçtiğiniz parçaları bir araya getirerek yapacağınız son derece kullanışlı ve güzel örnekler de var. Örneğin güzel bir duvar askısını antre duvarına monte edin ve altına ahşap sebze kasalarından ister bank, ister puf, isterseniz de ayakkabılık olarak kullanacağınız bir veya bir kaç kasa yerleştirin. Bu ahşap kasaları isterseniz hazır olarak rengarenk boyanmış şekilde yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Doğal bir görünüm istiyorsanız marketlerden hiç para vermeden de bu sebze kasalarını alarak istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

Kullanmadığınız bebek beşiği, eski kapı veya yatak başı gibi ahşap parçaları da bir kaç askılık veya raf ekleyerek de harika vestiyer modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. İnceleyerek çok daha farklı geri dönüşüm çalışmalarının yer aldığı 2019 Tasarım Harikası Ahşap Palet Mobilyalar konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

Bir önceki yazımız olan Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent Modelleri başlıklı makalemizde el işi kırlent modelleri ve Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

rengarenk patchwork yatak ortusu modelleri 2019

2019 Yeni Moda Patchwork Yatak Örtüsü Modelleri

Yatağınızın üzerinde eşsiz bir örtü kullanmak isterseniz sizlere 2019 Yeni Moda Patchwork Yatak ...