Anasayfa / Kendin Yap / 2020 Kendin Yap Yaratıcı Orta Sehpa Fikirleri

2020 Kendin Yap Yaratıcı Orta Sehpa Fikirleri

Salon veya oturma odanızın dekorasyonunda eşsiz bir sehpa istiyorsanız 2020 Kendin Yap Yaratıcı Orta Sehpa Fikirleri, el becerisi ve biraz da hayal gücü ile herkesin yapabileceği tasarımlar olarak görülüyor. Yaratıcı Orta Sehpa Fikirleri eski ve işe yaramaz olarak düşündüğünüz bir çok farklı şey ile yapılıyor.

2020 Kendin Yap Yaratıcı Orta Sehpa Fikirleri

Örneğin eski araba lastikleri, ahşap sebze kasaları, ahşap paletler, eski vintage valizler, kablo makaraları, eski kapılar ve benzeri her şeyden yapılıyor. Bu tarz bir çalışma için elinizde olması gereken sadece bir kaç basit el aleti, ahşap tutkalı, boya, zımpara ve detaylarda kullanacağınız bazı aparatlar işinize yarayacak malzemeleriniz olacaktır. Yaratıcı orta sehpa modelleri arasın da en çok da geri dönüşüm ile ortaya çıkarılan son derece dekoratif tasarımlar ilgi görüyor. Son yıllarda bir hayli ilgi gören eski valizler ile yapılmış sehpalar oldukça şık ve yaratıcı tasarımlar olarak görülür.

Eğer elinizde aile büyüklerinden kalma veya eskicilerden bulduğunuz vintage bir valiz varsa, bu valizi isterseniz başka bir renge boyayarak, isterseniz de bir kaç eklenti daha yaparak şık bir orta sehpaya dönüştürebilirsiniz. Eski valizler arasında deri modeller dışında ahşap valizler de bulunuyor. Bu ahşap valizler her türlü yeniliğe açık olan ve bir çok farklı tasarıma dönüştürülebilen en güzel dönüşüm çalışmalarının yapılabileceği tasarımlardır. Deri modelleri de boyayabilir ve farklı eklentiler de yapabilirsiniz. Bu tarz bir sehpa için eski sehpanız veya tabure gibi bir mobilyanın ayaklarını alarak valiz sehpanıza monte edebilirsiniz. Her yöne dönen tekerler kullanabilir veya olduğu yükseklik yeterli ise hiç ayak takmadan da kullanabilirsiniz.

Sizler için daha önce ele aldığımız ve bu çalışma içinde faydalanabileceğiniz harika fikirlerin bulunduğu incelemenizi önereceğimiz Dekoratif Örneklerle Eski Sandalye Geri Dönüşümleri konumuz da eminiz ilginizi çekecektir. Sizler için ilham alabileceğiniz en güzel yaratıcı orta sehpa modelleri ni seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek sizin için en uygun modele karar verip çok daha güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 En Yaratıcı Yapışkanlı Folyo Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde yapışkanlı folyo dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

rengarenk patchwork yatak ortusu modelleri 2019

2019 Yeni Moda Patchwork Yatak Örtüsü Modelleri

Yatağınızın üzerinde eşsiz bir örtü kullanmak isterseniz sizlere 2019 Yeni Moda Patchwork Yatak ...