Anasayfa / Antre & Hol / 2019 Modern Ve Dekoratif Vestiyer Modelleri

2019 Modern Ve Dekoratif Vestiyer Modelleri

Antrenizin dekorasyonu için hem kullanışlı hem de estetik bir görünüm sergileyecek 2019 Modern Ve Dekoratif Vestiyer Modelleri, düzen sağlayacak donanımları ile harika bir şıklıkta yaratacaktır. Vestiyer Modelleri ayakkabılarınız için küçük ve kullanışlı dolap veya raflar, giysileri asmak için de askı bölümleri bulunan mobilyalardır.

2019 Modern Ve Dekoratif Vestiyer Modelleri

Portmanto mobilyalara oranla çok daha pratik bir kullanım imkanı sunar ve çok daha dekoratif tasarımlardır. Antreniz için en uygun modelin portmanto yerine vestiyer olacağına karar verdiyseniz eğer gelin sizler için yaptığımız mini araştırmayı hep beraber inceleyelim. Bazen evin giriş bölümü için farklı mobilyalar ve dekorasyonlar yapmamız gerekebilir. Örneğin küçük veya dar bir antre için portmanto yerine çok daha az yer kaplayan vestiyer tercih etmemiz gerekebilir. Bazen de antrenize güzel bir bank ve duvarın üstüne de uygun bir askılık yerleştirmek yapacağınız en ideal tercih olabilir. Bankların kullanıldığı inceleyerek ilham alacağınız Dekorasyona Konfor Katan 2018 Antre Bank Modelleri konumuza da bir göz atabilirsiniz.

Bu gibi özgün tasarımlar antrenizin büyük veya küçük oluşun nedeniyle değil tamamen farklı bir şıklık yaratmak için tercih ediliyor. Daha çok dekorasyonda keyifli ve özgün bir hava yaratmak isteyenler, biraz yaratıcılıklarını biraz da tarzlarını ortaya çıkarmak için farklı tasarımları kullanmayı seviyorlar. Bir çok yenilikçi mobilya markalarının sözünü ettiğimiz gibi özgün vestiyer modelleri her zaman koleksiyonları arasın da bulunuyor. İkea gibi modern ve kullanışlı mobilyalarında daima işlevsel özellikler bulunduran markalar da dekoratif vestiyer modelleri üretiyor.

Antrenizin dekorasyonu için çok daha sade ve işlevsel mobilyalar düşünüyorsanız sizlere incelemenizi önereceğimiz 2019 Kullanışlı Ve Dekoratif Ayakkabı Dolabı Modelleri makalemizi de görmelisiniz. Sizler için seçtiğimiz sezonun en güzel ve dekoratif vestiyer modelleri ni incelemenizi öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Fonksiyonel İstikbal Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Fonksiyonel İstikbal Kanepe Modelleri ve istikbal kanepe modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 dogtas mobilya bebek odasi takimlari

2019 Yeni Sezon Doğtaş Bebek Odası Modelleri

Bebeğiniz için okul çağına gelene kadar kullanacağı rahat ve dayanıklı 2019 Yeni ...