Anasayfa / Dekorasyon / Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Son zamanların en popüleri olan üçgen evler, gittikçe yaygınlaşmaya devam ediyor. Diğer tüm evlerden farklı bir atmosfere sahip olan üçgen ev dekorasyonları da bir o kadar tercih edilen ve merak edilen konulardan biri olarak bizleri karşılar. Özellikle de ülkemizde Karadeniz bölgesinde rahatlıkla görebileceğiniz bu tarz evlerin tabii ki dekorasyon fikirleri de oldukça farklı oluyor. Tamamen ahşap tarzda olan üçgen evler ve camdan yapılmış olan evler de bulunur. Genellikle ahşap yapımı üçgen evlerin yaygın olması, dekore etmeyi de kolaylaştırıyor diyebiliriz. Üst katında yatak odası ve alt katında da diğer bölümlerin bulunduğu bu küçük model evler için çeşitli dekorasyon fikirleri bulunur. Tüm bu fikirleri sizlere yazımızın devamında açıkladık.

Üçgen Evde Yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri

Üçgen ev dekorasyonları denildiği zaman akıllara ilk olarak bohem ve salaş bir tarz gelir. Aynı zamanda ahşap ve hasır ürünlerin kullanımı ile birlikte de evin havası bambaşka bir boyut alır. Eğer sizler de bu tarzda bir dekor sevenlerdenseniz, evinizde mutlaka ahşap ve hasır ürünler kullanmalısınız. Aynı zamanda bohem tarzı ile daha da natürel bir hava katabilirsiniz. Genellikle bu tarz evler küçük olduklarından seçeceğiniz ürünlerin işlevli ve alandan tasarruf sağlayacak türden olmalarına dikkat etmelisiniz. Katlanabilir bir yatak ve kanepe sizin için biçilmiş kaftan olur diyebiliriz. Ahşap camlara en güzel olacak perde ise bohem tarzında krem ya da bej tonlarında perdelerdir. Ayrıca koltuk takımı seçimlerinizde de biraz eskiye gidebilirsiniz.

Üçgen Evde Dekorasyon

Üçgen evler özellikle bir tasarım harikası olarak nitelendirebileceğimiz türden evlerdir. Durum böyle olunca da üçgen ev dekorasyonları için de ayrı bir özen göstermek gerekir. Son zamanların en gözde ev modellerinden olan bu evi çeşitli materyaller ile dizayn ederek dekore edebilirsiniz. Beyaz tonların hakim olduğu bir minimal ev, evin daha büyük ve ferah gözükmesini sağlayabilir. Aynı zamanda tercih ettiğiniz ürünlerin minimal olması ve az eşya olması da fazlasıyla önemli. Evinizde ne kadar çok boş alan bırakırsanız, size o kadar geniş gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı başlıklı makalemizde 2020 ahşap dekor fikirleri, ahşap dekoru ve dekorasyonda ahşap kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Cam Balkon Dekorasyonu

Cam balkon son zamanlarda neredeyse her evde karşılaşacağımız bir sistemdir. İnsanlar balkonlarını ...