Anasayfa / Çocuk Odası / 2020 Yeni Moda Taç Yastık Örtü Setleri

2020 Yeni Moda Taç Yastık Örtü Setleri

Özellikle gençlerin çok beğeneceğine emin olduğumuz son derece güzel 2020 Yeni Moda Taç Yastık Örtü Setleri, üzerinde bulunan dekoratif resim baskıları ve renk seçimleri ile tam da genç odalarına uygun diyebiliriz. Taç Yastık Örtü Setleri örtünün bir yüzünde bulunan cep sayesinde kolay katlanıp cebin içine koyularak yumuşak bir yastık halinde satılıyor.

2020 Yeni Moda Taç Yastık Örtü Setleri

İçinde tek kişilik fitted çarşaf ve bir adet yastık kılıfı ile harika bir set olan taç yastık örtü takımı genç çocukların yatağı için ideal ürünler gibi görünüyor. Yaz sezonunda hem hafif hem de son derece rahat olan bu örtüler hem nevresim hem de yatak örtüsü olarak kullanılabilir. Kaliteli elyaf dolgusu sayesinde hem yumuşak hem de son derece sağlıklı bir yorgan olarak da kullanılıyor. Gençlerin çok beğeneceği harika desenlerin bulunduğu ve dekoratif kapitone dikişlerin olduğu taç yastık örtü seti, kolay yıkanabilir ve ütü gerektirmez. Bu harika örtüyü nasıl katlayıp yastığa dönüştüreceğiniz konusunu merak ediyorsanız gayet pratik ve kolay diyebiliriz.

Örtüyü yatağın üzerine cep kısmı altta kalacak şekilde yayın ve boylamasına üçe katlayın. Örtünün altta kalan cep kısmını öne doğru çevirin, diğer uçtan ise cebe girecek şekilde katlayın ve cebin içine yerleştirin. Bu şekilde harika bir yastık olarak kullanabilir veya seti olduğu şekli ile hem örtü hem de uyurken üzerinize alarak kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinde ılık programda yıkayabilir ve istediğiniz şekilde kurutabilirsiniz. Renklerinde solma veya kumaşında çekme kesinlikle söz konusu değildir.

% 100 saf pamuklu kumaştan ve en kaliteli boyalar kullanılarak desenlendirilmiş olduğu için kesinlikle deforme olmadan uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz markanın çocuklar için tasarladığı harika bir ürünü olan 2020 Renkli Resimli Taç Lisanslı Çocuk Nevresimleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Dekoratif Resimli Genç Odası Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2019 Dekoratif Resimli Genç Odası Duvar Kağıtları ve genç odası duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 dekoratif tac perde modelleri

2019 Yeni Moda Dekoratif Taç Perde Modelleri

Evinizin her bölümünün pencerelerini süsleyecek birbirinden güzel 2019 Yeni Moda Dekoratif Taç ...