Anasayfa / Dekorasyon / 2019 Dekoratif Ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri

2019 Dekoratif Ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri

Son yıllarda oldukça ilgi görmeyen başlayan ve dekorasyona estetik bir hava kazandıran 2019 Dekoratif Ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri, farklı tarz dekorasyonlar için birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Sürgülü Kapı Modelleri geleneksel den moderne kadar bir çok dekorasyona uygun zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

2019 Dekoratif Ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri

Daha çok dış mekan dekorasyonların da, büyük depo ve hangar gibi yerlerde görmeye alıştığımız sürgülü kapılar artık iç mekan dekorasyonlarında kullanılıyor. İç mekan dekorasyonların da özellikle ev dekorasyonun da mutfaktan banyoya, odalar ve özel alanlar yaratmak için uygundur. Örneğin oda bölmek için veya görünmesini istemediğiniz depolama amaçlı kullanacağınız bölümleri sürgülü kapılar ile farklı bir alan yaratabilirsiniz. İnceleyerek ilham alacağınızı düşündüğümüz şık bir oda bölme fikri olan En Güzel 2018 Dekoratif Seperatör Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Örneğin yatak odanız da ayrı bir alanı giyinme odası olarak bölmek istediğiniz de bu harika kapıları kullanabilirsiniz. Ayrıca kapıların sorun yarattığı dar ve küçük alanlar da sürgülü kapıların rahatlığını da göreceksiniz. Mutfak ve banyo gibi dar ve küçük alanlarda kapıların mekanı daha da küçülterek kullanışlı alanları daralttığını biliyoruz. Bu gibi bölümlerde sürgülü kapılar en ideal çözüm olacaktır. Doğal ahşaptan yapılmış sürgülü kapılar her ne kadar rüstik bir tarza sahip olsa da hemen her tarz dekorasyon için tercih edilebilir.

Ahır kapı olarak da adlandırılan doğal ahşap sürgülü kapılar en çok da geleneksel ve andüstriyel tarz gibi loft dekorasyonlar ve modern tarz dekorasyonlara da oldukça yakışıyor. Renkleri seviyorsanız eğer bu ahşap ahır kapıları renkli olarak da kullanmanızı öneririz. Evinizin tüm dekorasyonun da odalar ve ayrı bölümler oluşturmak için kullanabileceğiniz yeni sezonun en estetik sürgülü kapı modelleri ni sizler için derledik. İnceleyerek iç mekan dekorasyonların da yeni bir şıklık yaratacağınız kapı modeline karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sıcak Ve Keyifli Bir Kış İçin 2019 Soba Modelleri başlıklı makalemizde 2019 soba modelleri ve Sıcak Ve Keyifli Bir Kış İçin 2019 Soba Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

pudra rengi dekorasyon modelleri 2019

2019 Hayranlık Uyandıran Pudra Rengi Dekorasyonlar

Evinizin dekorasyonu için tatlı bir renk düşünüyorsanız sizlere 2019 Hayranlık Uyandıran Pudra ...