Anasayfa / Dekorasyon / 2018 Modern Ve Etkileyici Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları

2018 Modern Ve Etkileyici Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları

Evinizin dekorasyonun da zarif ve çağdaş bir görüntü yakalamak istiyorsanız sizlere 2018 Modern Ve Etkileyici Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları hakkında inceleyerek ilham alacağınız en güzel görselleri seçtik. Siyah beyaz ev dekorasyonları doğal ahşap, metal ve başka renklerin de kullanıldığı son derece estetik ve dikkat çeken modellerdir.

2018 Modern Ve Etkileyici Siyah Beyaz Ev Dekorasyonları

Evinizin dekorasyonun da sadece siyah ve beyazı kullanmanız pek yerinde bir tercih olmayacaktır. Bu iki zıt rengin keskin ve sert görüntüsünü yumuşatacak başka renklere ve detaylara önem vermelisiniz. Son yıllar da siyah ve beyaz ağırlıklı ev dekorasyonların da altın, bakır ve metalik detaylar oldukça ilgi görüyor. Tabi bu seçimler dekorasyonun tarzı ile de yakından alakalı olduğu için ayrıca dikkat etmelisiniz. Modern tarz da siyah beyaz dekorasyonlar için doğal ahşap detaylar gibi metal ve beğendiğiniz uyumlu başka bir rengi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pastel renkler veya canlı parlak renkler siyah ve beyaz ile harika kombinler olarak ortaya çıkıyor.

Ev dekorasyonun da bu iki iddialı rengi banyodan mutfağa, salondan yatak odasına kadar her bölümde kullanabilirsiniz. Duvar rengini beyaz tercih edip mobilyalar veya zemin gibi başka detaylar da siyah ve diğer renk seçeneğinizi kombin yapmalısınız. Modern tarz gibi sadeliği ile dikkat çeken iskandinav tarzı dekorasyonlarda da siyah beyaz renk son derece etkileyici olabilir. Beyaz ve açık renklerin hakim olduğu iskandinav tarzı dekorasyonlar doğal ahşabın sıcaklığı ve siyah rengin çekiciliği ile zarif ve etkileyici bir örnek olacaktır. Modern tarz ev dekorasyonların da siyah ve beyaz renk kombinleri duvar veya mobilyalar ile sınırlı değildir.

Siyah beyaz ev dekorasyonları koltuk kaplamaları, halı, perde veya aksesuarlar ile de uygulanabilir. Tekstil ürünleri veya duvar kağıdı desenleri gibi aksesuarlar ile de siyah ve beyaz rengini vurgulayabilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz Modern Ev Dekorasyonları Trend Öneriler makalemiz de ilginizi çekebilir. Sizler için modern tarzın en güzel örnek görsellerini seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek ilham alabilir eviniz de yeni bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evinizi Ferahlatacak Küçük Ev Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde Evinizi Ferahlatacak Küçük Ev Dekorasyon Önerileri ve küçük ev dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

En güzel balkon dekorasyonları

2020 En Güzel Balkon Dekorasyonları

Sıcak, ılık ya da tropikal iklime sahip bütün ülkeler için balkonun yeri ...