Anasayfa / Aksesuar / Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin halı modelleri bir dünya markası olarak bilinmektedir. Bu markaya ait birçok etkileyici tasarımlardan oluşan şık ve zarif aynı zamanda kaliteli halılar bulunmaktadır. Pierre Cardin’in her tarza yakışan ayrı tasarımlardan oluşan kendi bünyesinde tuttuğu birçok halı modelleri bulundurur.

Pierre Cardin Halı Modelleri ve  Özellikleri

Markaya ait birçok tarzda halı bulunmaktadır. Bu tarzlar bazıları klasik, retro olarak belirlenip isteğe bağlı modern tarzda oluşturduğunuz odalarınıza şıklık katmaktadır. Pierre Cardin halı  genel olarak tozun az özelliği ile toz dağılmasını ve halıda tüylenme oluşturmayı %65’e yakın bir oran ile azaltarak sizlerin ve çocuklarınız için sağlıklı bir ortam oluşturur.

Pierre Cardin markası halı temizliği konusunda oldukça titiz olan kişiler için ilk tercih olmuştur. Çünkü markaya ait olan halılarda bazı özellikler bulunmaktadır. Özelliklerden biri ise halının üzerine herhangi bir sıvı döküldüğünde dökülen sıvının halının içine işlemesini engellemesidir. Bu özellik sayesinde markaya ait olan halıları temizleme işlemi oldukça kolaydır.

Pierre Cardin markasına ait halı kareler çok fazla kullanılmaktadır fakat kare halı dışında oval ve daire modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda markaya ait halı modellerinin arasında saçaklı ve saçaksız olmak üzere birçok halı modeli bulunmaktadır.

Pierre Cardin halı yaşam alanınız içinde çokça tercih edebileceğiniz renk ve desene sahip modelleri ile uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Pierre Cardin Halı Ölçü ve Fiyatı

Pierre Cardin halı kesme yolluk ile belirli ölçülerle oluşturulana ama uymayan alanlarınız içinde tercih edebileceğiniz kaliteli ve şık bir halı markasıdır. Kesme yolluk boyutları genel olarak80cm/ 100cm/ 120cm/ 160cm olarak belirlenip müşterinin tercihine göre üretilmektedir.

Aynı zamanda çocuk odaları için tasarlanan halı modelleri de çocuklarınızın sağlığı bakımından risk taşımayan özelliklere sahip olarak tasarlanmaktadır.

Her kesime hitap eden Pierre Cardin halı fiyat konusunda da birçok kişinin bütçesine uymaktadır. Aynı zamanda Pierre Cardin yaptığı halılarının kaliteli oluşuyla farkını ortaya koymuştur.

Pierre Cardin; birçok bütçeye uyan ve kaliteli oluşuyla, her ebat ve boyutta halı modellerini internet sitesi ve tüm mağazalarında sergilemektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Zigon Sehpa Modelleri başlıklı makalemizde zigon modelleri, zigon sehpa modelleri ve zigon sehpe dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Renkli saksı modelleri

Renkli Saksı Modelleri

Günümüzde insanlar evlerinde çiçek ve farklı bitki yetiştirme konusunda oldukça dikkatlidir. Aynı ...