Anasayfa / Aksesuar / 2020 Yeni Trend Ev Aksesuarı Mumlu Fener Modelleri

2020 Yeni Trend Ev Aksesuarı Mumlu Fener Modelleri

Her tarz dekorasyona uygun yüzlerce güzel çeşidi olan 2020 Yeni Trend Ev Aksesuarı Mumlu Fener Modelleri, farklı ebatları ve modelleri ile hem iç mekanlar, hem de dış mekanlarda şıklık yaratıyor. Mumlu Fener Modelleri diğer dekoratif mumluklara göre çok daha kullanışlı ve çok daha dekoratif tasarımlar olarak dikkat çekiyor.

2020 Yeni Trend Ev Aksesuarı Mumlu Fener Modelleri

Mumlar her ne kadar romantik ve etkileyici olsa da kullanırken dikkat edilmezse eğer kötü sonuçlar yaratabilir. Mumlar eski dönemlerde aksesuar dan çok aydınlatma olarak kullanılıyordu, ancak günümüz de daha çok dekoratif amaçlı olarak kullanılsa da romantik ortamlar yaratılmak istendiğinde gene mum ışığı ilk tercih olmaya devam ediyor. Yemek davet sofraları, dış mekan dekorasyonları ve özel olmasını istediğiniz ortamlarda mum ışığından daha etkilisi yoktur diyebiliriz. Bu nedenle mumlu fenerler çok daha güvenli ve çok daha rahat kullanışlıdır. Mumu muhafaza eden dış yüzeyi sayesinde ne mum rüzgardan söner, ne de alevi etrafa zarar verebilir.

Dış mekanların dekorasyonunda rüzgardan etkilenmemesi için genel de mumlu fenerler kullanılır. Üstelik bir çok farklı şekilde kullanarak dekorasyona şıklık kazandırabilir. İç mekanlar da isterseniz zemin veya mobilya üzerine yerleştirebilir, isterseniz de tavandan sarkıt veya duvara asılarak bile kullanılabilir. Dış mekan dekorasyonlarında da aynı şekilde ağaçlara asabilir. bahçe çitlerine veya duvarlar gibi tavanlardan da sarkıt olarak kullanabilirsiniz. Son yıllarda dekorasyonlarda oldukça büyük ve gösterişli mumlu fenerler orta sehpalar dahil, zeminler ve benzeri bir çok yerin dekorunda kullanılmaya başlandı. Sizlere inceleyerek ilham alacağınız harika fikirlerin bulunduğu 2020 Romantik Aksesuarlar Dekoratif Mumluk Modelleri konumuz eminiz ilginizi çekecektir.

Fener denince hep gözümüzde canlandırdığımız eski metal ve cam işçiliği olan olan elde taşınan modeller ve nedense nostaljik sokak lambalarıdır. Oysaki modern tarz son derece estetik ve kullanışlı mumlu fener modelleri, farklı tasarımları ile bir çok dekorasyonu etkili kılacak tasarımlar olarak zengin bir çeşitlilik sunuyor. Fas stili klasik mumlu fenerler, eskitme metal ve işçiliği olan camları ile özellikle klasik tarz dekorasyonlara şıklık katacak inanılmaz bir çeşitlilik sunuyor. Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel mumlu fener modelleri ni inceleyerek evinizin dekorasyonu için en güzel modele karar verebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Birbirinden Güzel Dekoratif Bahçe Aksesuar Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Birbirinden Güzel Dekoratif Bahçe Aksesuar Modelleri ve bahçe aksesuar modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 seramik ev aksesuar modelleri

2019 Sezonun En Güzel Seramik Aksesuar Modelleri

Evinizin dekorasyonunu canlandırmak ve güzel bir hava yaratmak için 2019 Sezonun En ...