Anasayfa / Dekorasyon / Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları

Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları

Ev dekorasyonunda hem işlevsel hem de dekoratif bir şıklık yaratacak Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları, iç mekanlarda her alanın ne kadar kullanışlı olacağını gösteriyor. Merdiven Altı Dekorasyonları ile evinizin bu unutulmuş bölümlerinin ne kadar güzel ve ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Dekoratif Fikirler İle 2019 Merdiven Altı Dekorasyonları

Merdiven altı boşluklarda isterseniz işlevsel kullanışlı bir alan, isterseniz de depolama amaçlı harika bir düzen yaratabilirsiniz. Bir çok merdiven altı dekorasyonunda bu alanları evde düzen sağlayacak son derece kullanışlı dolap ve depo olarak dekore ediliyor. Bu tarz bir depolama alanı yaratmak için özel tasarım mobilyalar yaptırmanız gerekir. Özel tasarım dolaplar ile merdiven altını çok kullanışlı bir depolama alanına çevirebilirsiniz. Bir çok örnek model de ise daha yaşayan ve eğlenceli dekorasyonlar dikkat çekiyor. Örneğin çocuklar için güzel bir oyun alanı, keyifli zamanlar geçireceğiniz okuma ve dinlenme köşeleri gibi çalışmak için harika bir ofis olarak da dekore edilebilir.

İnceleyerek harika fikirler de edineceğinizi düşündüğümüz Dinlenme Köşesi Dekorasyonları İle Evinize Keyif Katın konumuz eminiz ilginizi çekecektir. Tabi ki ne şekilde ve hangi amaçla kullanacağınız merdivenin konumu belirleyecektir. Salon veya oturma alanının olduğu bir bölümde ise merdiven altı şık bir konsol, kitaplık veya tv ünitesi gibi mobilyalar ile dekorasyona dahil edilebilir. Giriş kapısı yakınında olan bir merdiven altı misafir tuvaleti, antre dekoru gibi son derece kullanışlı bir şekilde dekore edilebilir. Dekoratif bir dresuar, vestiyer veya banklar ile evinizin girişinde bulunan merdiven altını son derece güzel ve işlevsel bir hale getirebilirsiniz.

Merdiven altı son derece sessiz ve kör bir noktada bulunuyor ise bu alanı çalışma ve dinlenme amaçlı olarak dekore etmeniz çok daha uygun olacaktır. Sizler için son derece şık ve kullanışlı merdiven altı dekorasyon modelleri ni görsel olarak seçtik inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evinizi Canlandıracak Bitkilerle Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde bitkilerle dekorasyon fikirleri ve Evinizi Canlandıracak Bitkilerle Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

En güzel balkon dekorasyonları

2020 En Güzel Balkon Dekorasyonları

Sıcak, ılık ya da tropikal iklime sahip bütün ülkeler için balkonun yeri ...