Anasayfa / Antre & Hol / 2019 Etkileyici Ve Kullanışlı Koridor Dekorasyon Fikirleri

2019 Etkileyici Ve Kullanışlı Koridor Dekorasyon Fikirleri

Dar, uzun sıkıcı koridorunuza canlılık kazandıracak 2019 Etkileyici Ve Kullanışlı Koridor Dekorasyon Fikirleri, bu sessiz bölüme inanılmaz bir hava kazandıracak yenilikler içeriyor. Koridor Dekorasyon Fikirleri, bu dar ve uzun alanların iyi düşünülerek dekore edildiğinde ne kadar güzel göründüğünü ortaya çıkarıyor.

2019 Etkileyici Ve Kullanışlı Koridor Dekorasyon Fikirleri

Evlerde odaların bağlantı yolu olan koridorlar, dar ve uzun bir yapıya sahip olduğu için sadece aydınlatmalar ve bir kaç duvar aksesuarı ile sınırlı bir dekorasyon modeline sahiptir. Oysa ki iyi düşünülerek bu dar ve uzun alanlarda o kadar kullanışlı ve güzel dekorasyonlar yapılıyor ki görüp de beğenmemek imkansız. Genel olarak koridorlar uzun yolluk halılar, uygun aydınlatmalar ve duvarlarında tablo, ayna gibi bir kaç aksesuar kullanılarak dekore ediliyor. Hal bu ki bir kaç küçük detay dikkate alınarak son derece etkileyici koridor dekorasyonları yapılabilir. Öncelikle yapısı gereği gün ışığı alamayan bu ara bölümler uygun aydınlatmalar ve renk tercihleri ile aydınlık ve ferah görünebilir. Sizlere ilk önerimiz duvar ve zemin rengini açık tonlarda seçmeniz olacaktır.

Ancak koyu renkli duvarlar tercih ediyorsanız bu durumda güçlü ışık veren aydınlatmalar seçmelisiniz. İkinci olarak çok etkili olduğunu bildiğimiz, alanları olduğundan çok daha geniş ve ferah gösteren büyük aynalar kullanmanız olacaktır. Duvara monte büyük boy aynalar sayesinde dar koridorlar çok daha geniş görünecektir. Üçüncü olarak sizlere hem daha kullanışlı bir alan yaratmanız için hem de canlı bir görüntü oluşturacağınız duvarlara raf ve kitaplık benzeri mobilyalar monte etmeniz olacaktır. Raflar ve kitaplıklar aksesuarların sergilenmesi için de harika bir alan yaratarak koridora hareket kazandıracaktır.

Bir çok görüş bu dar alanlarda hiç bir mobilyanın uygun olmadığı yönündedir, oya ki bu alanlar için eni dar duvara monte dresuarlar, dar enli banklar ve konsollar çok yakışıyor. Bu konuda güzel görselleri ile sizlere şık fikirler vereceğiniz düşündüğümüz, incelemenizi önereceğimiz Dekorasyona Konfor Katan 2018 Antre Bank Modelleri konumuza da bir göz atabilirsiniz. Koridor dekorasyon fikirleri arasın da sizin evinizin koridoru için de harika önerileri bulacağınıza eminiz. Sizler için seçtiğimiz en güzel örnek dekorasyon görsellerini inceleyerek ilham alabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri ve antre aydınlatması modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

dekoratif vestiyer modelleri 2019

2019 Modern Ve Dekoratif Vestiyer Modelleri

Antrenizin dekorasyonu için hem kullanışlı hem de estetik bir görünüm sergileyecek 2019 ...