Anasayfa / Bahçe & Balkon / 2019 Keyifli Ve Sıcak Kış Balkonu Dekorasyonları

2019 Keyifli Ve Sıcak Kış Balkonu Dekorasyonları

Tıpkı ilkbahar ve yaz aylarında yaşadığınız gibi kendinizi rahat hissedeceğiniz 2019 Keyifli Ve Sıcak Kış Balkonu Dekorasyonları, ister kapalı, isterseniz de açık olan tüm balkonlara yapılabilir. Kış Balkonu Dekorasyonları ile yağan yağmur ve karın keyfini hiç üşümeden adeta evinizin konforunda gibi yaşayacaksınız.

2019 Keyifli Ve Sıcak Kış Balkonu Dekorasyonları

Bu harika ortamı yaşatan çok konforlu kış bahçesi dekorasyonları bulunuyor, ancak hepimizin kış konumuna getirecek bir bahçesi ne yazık ki olmuyor. Bizlerde bu güzel ortamı evimizin balkonun da pek ala yaratabiliriz. Kış Balkonu Dekorasyonu için eğer kapalı bir balkonunuz varsa çok şanslısınız. Bu kapalı balkonlar adeta evinizin bir odası gibi istediğiniz şekilde dekore edilebilir. Ancak üzeri açık bir balkonu kış için yeniden dekore edecekseniz bir kaç detayı dikkate alarak işe başlamalısınız. İlk olarak kış balkonu dekorasyonu için ıslanmasını istemediğiniz eşyaları kuru olarak saklayabileceğiniz plastik kapaklı kutulara ihtiyacınız olacak. Su geçirmeyen plastik kapaklı kutular balkon keyfiniz bittiğinde, battaniyeler, yastık ve benzeri eşyaları bir sonraki balkon keyfinize kadar muhafaza edecektir.

Kış balkonu dekorasyonun da öncelikle sıcak ve rahat bir oturma bölümü düzenlemelisiniz. Koltuklarınızın üzerine sizi sıcak tutacak battaniyeler ve bolca yastık koymalısınız. Post, peluş ve örgü dokulu sıcacık örtüler ile oturma bölümüne keyifli bir hava katın. Ekose desenli yünlü battaniyeler bu tarz dekorasyona inanılmaz derecede yakışan eşsiz parçalardır. Kış balkon dekorasyonun da aksesuarlar da son derece önemlidir. En güzeli yapay bir çam ağacını süsleyerek balkonun bir köşesinde bulundurmaktır. Rengarenk dekoratif led aydınlatmalar ise hemen her köşede dekoratif olarak bulundurulabilir.

Mumluklar, kandiller ve mumlu fenerler gibi içinizi ısıtacak başka aksesuarlar da bulundurmalısınız. Örneğin doğal aksesuarlar çam kozalakları, kuru dallar, ağaç kütükleri ve Kapalı balkonlarda kış dekorasyonunda elektrikli ısıtıcılar kullanabilirsiniz. Açık balkonlarda ise mangal ve benzeri araçlar ile canlı bir odun ateşi son derece keyifli bir hava yaratabilir. İnceleyerek ilham alacağınız benzer bir içeriğe sahip olan Sonbahar Balkon Dekorasyonları İçin Pratik Öneriler konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Balkon Dekorasyonları İçin Pratik Öneriler başlıklı makalemizde sonbahar balkon dekorasyonları ve Sonbahar Balkon Dekorasyonları İçin Pratik Öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2020 rengarenk gunes semsiyesi modelleri

2020 Yeni Trend Dekoratif Güneş Şemsiyesi Modelleri

Dış mekanlar için estetik bir gölge veya yağmurdan koruyacak 2020 Yeni Trend ...