Anasayfa / Kendin Yap / 2019 Rengarenk Dekoratif Keçe Kırlent Modelleri

2019 Rengarenk Dekoratif Keçe Kırlent Modelleri

Seçtiğimiz örnek görsellerin tamamı el yapımı olan 2019 Rengarenk Dekoratif Keçe Kırlent Modelleri, koltuklarınızın üzeri, yatağınız veya sandalyeleriniz için son derece güzel aksesuarlar olacaktır. Keçe Kırlent Modelleri ev dekorasyonun da hemen her alanda dekor amaçlı olarak kullanılabilir.

2019 Rengarenk Dekoratif Keçe Kırlent Modelleri

Bu tarz dekoratif yastıklar ve kırlentleri en çok da koltuklar üzerin de görüyoruz. Koltuklar ne kadar rahat ve güzel olursa olsun kırlent ve yastıklar ile güzelliği ikiye katlanır hem de rahatlığı. Keçe kumaş çalışmaları çok farklı örnekler ile son yılların en sevilen el işi çalışmaları olarak görülüyor. En az kırlent ve yastıklar kadar dikkat çeken aksesuarları ile de göz dolduran keçe çalışmaları hem dekorasyon hem de moda sektörün de farklı tasarımlar ile dikkat çekiyor. Bizim konumuz dekorasyon olduğu için bu defa sizlere evinizin genelin de kullanabileceğiniz keçe kırlent modelleri ni inceliyoruz.

Sert ve dolgun dokusu ile hemen her şekle girebilen keçe kumaşlar çiçek ve benzeri figürlerin yapılması için de oldukça elverişlidir. Bu Nedenle keçeden yapılmış kırlent ve yastıklar son derece süslü ve etkileyici tasarımlara dönüşüyor. Hemen her renk ve tonu ile dikkat çeken keçe kumaşları isterseniz tek renk isterseniz de rengarenk kombinler olarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde çift kat olarak keseceğiniz keçe kumaşın aynı ölçülerde astar kumaşını da kesmelisiniz. Bir bölümünde dolgu işlemi için küçük bir boşluk bırakarak hem astarı hem de keçe kuması ayrı olarak dikin ve astarın içine elyaf dolguyu doldurun.

Üzerine keçe kumaş yüzü geçirip açık kalan kısımları el dikişi ile dikip kapatın. Bu işlemden sonrası ise en eğlenceli bölüm olan süsleme kısmıdır. İstediğiniz ve beğendiğiniz süslemeleri keçe kumaşlardan kendiniz tasarlayıp kırlentin üzerine yapıştırın veya dikin. İncelemenizi önereceğimiz bir başka el işi çalışması olan 2019 Rengarenk Dekoratif El Örgüsü Kırlent Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2019 El Örgüsü Penye İpten Paspas Modelleri başlıklı makalemizde 2019 El Örgüsü Penye İpten Paspas Modelleri ve penye ipten paspas modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

el yapimi dekoratif kirlent modelleri 2019

Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent Modelleri

Koltuklar, sandalyeler ve yataklarınızı süsleyerek Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent ...