Anasayfa / Kendin Yap / 2019 El Yapımı Dekoratif Kapı Önü Ağırlık Modelleri

2019 El Yapımı Dekoratif Kapı Önü Ağırlık Modelleri


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dekorstilleri.com/html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Rengarenk kumaşlardan son derece güzel modelleri ile dikkat çeken 2019 El Yapımı Dekoratif Kapı Önü Ağırlık Modelleri, biraz dikiş bilgisi ve birazda yaratıcılık ile inanılmaz aksesuarlara dönüşmüş. Kapı Önü Ağırlık Modelleri bir çok ünlü markanın şık tasarımları olarak satılıyor.

2019 El Yapımı Dekoratif Kapı Önü Ağırlık Modelleri

İç mekan kapılarının rüzgarda çarpmasını önlemek için eskiden beri kullanılan aksesuarlardır kapı önü ağırlıkları.Özellikle evi havalandırmak için açtığımız pencereler kapıların çarpmasına sebep olur. Özellikle de evde küçük çocuklar ve evcil hayvanlar varsa bu durum ciddi tehlikeler de yaratır. Pencereleri gönül rahatlığı ile açıp evimizi havalandırmak için mutlaka kapıların çarpmasını önleyecek önlemler almalıyız. Modern ve son teknoloji ürünler değilde biraz daha dekoratif ve geleneksel yöntemler tercih edenler için oldukça şık ağırlıklar bulduk. Yapımı son derece kolay ve eğlenceli olan bu harika ürünleri zevkle yapıp gururla dekorasyona ekleyeceksiniz. Ancak bu tarz aksesuarları hazır almak yerine kendiniz yapmak isterseniz bu hiç de zor değil.

El emeği ürünlerin hazır olarak satılan ürünlere oranla çok daha kıymetli olduğunu biliyoruz. Elde yapılmış kapı önü ağırlık modelleri bir çok farklı tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Bir çoğu sevimli hayvan figürleri olmak üzere aynı dekoratif duruşu sergileyen farklı modeller de bulunuyor. Güzel ve kullanışlı bir kapı önü ağırlığı için öncelikle iç dolgu malzemesi olarak temiz kum kullanmanızı öneririz. Kum yerine ağırlığı olan farklı malzemelerde kullanabilirsiniz ancak kum en ideal dolgu malzemeniz olacaktır. İsterseniz basit bir torba modeli seçin, isterseniz de en sevdiğiniz bir figürü örnek alın.

Öncelikle kumaş seçiminiz astar olan farklı renk ve desenlerde olsun, yüzey kumaşı da farklı renk ve desenli olsun. İstediğiniz modeli dikip içine koyacağınız kumu da önce naylon bir poşete doldurup sonra diktiğiniz kumaşın içine yerleştirin. İnceleyerek ilham alacağınız Hayran Kalacağınız 14 Dekoratif Çuval Bezi El İşleri konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan 10 Farklı Kavanoz Süsleme Çalışmaları başlıklı makalemizde 10 Farklı Kavanoz Süsleme Çalışmaları ve kavanoz süsleme çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

el yapimi dekoratif kirlent modelleri 2019

Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent Modelleri


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dekorstilleri.com/html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Koltuklar, sandalyeler ve yataklarınızı süsleyerek Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent ...