Anasayfa / Çocuk Odası / 2019 Sade Ve Rahat İskandinav Çocuk Odaları

2019 Sade Ve Rahat İskandinav Çocuk Odaları

Rahatlık ve kullanışlılığın esas alındığı son derece ferah bir havası olan 2019 Sade Ve Rahat İskandinav Çocuk Odaları, doğal detayların kullanıldığı beyaz rengin aydınlattığı son derece sade dekorasyonlardır. İskandinav Çocuk Odaları işlevsel ve kullanışlı mobilyaları, kaliteli aydınlatmaları, doğal dokuların öne çıktığı son derece sade ve rahat dekorasyonlar olarak görülüyor.

2019 Sade Ve Rahat İskandinav Çocuk Odaları

Ev dekorasyon trendleri arasında en çok ilgi gören bir kaç dekorasyon tarzından biridir iskandinav tarzı. Beyaz rengin hakim olduğu, doğal ahşabın sıcaklığının öne çıktığı ve sadeliği ile büyük bir beğeni gören iskandinav tarzı, çocuk odalarının dekorasyonu için de son derece uygundur. İskandinav tarzı çocuk odası dekorasyonların da büyük ve hantal mobilyalara kesinlikle rastlayamazsınız. İşlevsel özelliği olan mobilyalar tercih edilir ve çocuklar için çok daha kullanışlı alanlar yaratılır. Bu odaların dekorasyonun da kullanılan tüm eşyalar zararlı kimyasalların kullanılmadığı ve çocuklara zarar verecek hiç bir ürün kullanılmamalı. Ağır mobilyalar, sivri kenarlar ve devrilme olasılığı olan her mobilya çocuğunuzun odası için uygun olmayan parça demektir.

İskandinav çocuk odaları dikkat ederseniz eğer bu tarz tehlike teşkil edecek hiç bir ürünün bulunmadığını görürsünüz. Kullanılan dolap ve ranza gibi mobilyalar ise duvara monte edilerek risk ortadan kaldırılmalıdır. En önemli bir başka detay ise iskandinav çocuk odalarının son derece kaliteli aydınlatmalar ile ışıklandırıldığıdır. Spot, lambader, avize veya abajur gibi aydınlatmalar ise tamamen organik ürünler arasından seçilmelidir. Ayrıca halı, kilim, yatak örtüsü ve perde kumaşı olarak da keten ve yünlü kumaşlar tercih etmelisiniz.

Beyaz rengin hakim olduğu iskandinav çocuk odası dekorasyonlarında canlı ve parlak renkleri detay olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere ilham verecek en güzel iskandinav çocuk odası dekorasyonlarının şık görsellerini seçtik inceleyebilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz harika bir konumuz olan 2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları konumuzu da mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2019 En İdeal Bebek Odası Dekorasyon Renkleri başlıklı makalemizde 2019 En İdeal Bebek Odası Dekorasyon Renkleri ve bebek odası dekorasyon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 bebek odasi dekorasyon rengi ornekleri

2019 En İdeal Bebek Odası Dekorasyon Renkleri

Bebeğinizin odası için renk konusunda hala kararsızsanız eğer sizlere 2019 En İdeal ...