Anasayfa / Çocuk Odası / 2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları

2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları

Çocuklarınızın odasının dekorasyonuna renk ve canlılık kazandıracak 2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları, mobilyadan  aydınlatmalara aksesuar ve tekstil ürünlerine  kadar bir çok farklı ürün çeşidi içeriyor. İkea Çocuk Odaları bir çocuğun odasında olması gereken her ürünü son derece eğlenceli ve güvenli tasarımlar olarak hem çocukların hem de ebeveynlerin beğeneceği nitelikte tasarlamış.

2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları

İkea markasının dayanıklı ve işlevsel ürünleri ile çocukların odaları artık çok daha güvenli ve çok daha eğlenceli bir şekilde dekore ediliyor. İkea Tüm ürünlerinde olduğu gibi çocuklara özel tasarladığı ürünlerde de önce güvenlik sonra da fonksiyonelliği öne çıkarıyor.

2019 eglenceli ikea cocuk odalari

2019 eglenceli ikea cocuk odalari

Çocukların odalarında daha fazla kullanışlı alan yaratmak adına işlevselliği olan son derece rahat mobilyalar, depolama alanları ve en önemlisi de oyun için yeterli alanlar bırakmayı amaçlamış. Örneğin ikea markasının bebekler için tasarladığı Stuva uzayan beşikler, bebeğiniz büyüdüğünde onunla birlikte büyüyen son derece kullanışlı bir model olarak gösterilebilir.

modern ve renkli ikea cocuk odalari 2019

modern ve renkli ikea cocuk odalari 2019

İkea Sundvik uzayan çocuk karyolası da tıpkı Stuva serisinde olduğu gibi çocuğunuz büyüdükçe büyüyen son derece rahat bir tasarımdır. Stuva serisinin tüm ürünleri bebeğiniz büyüdüğünde farklı amaçlar için kullanabileceğiniz farklı mobilyalara dönüşebiliyor.

2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları

2019 Pratik Kullanışlı İkea Çocuk Odaları

Stuva bebek bakım ünitesi daha sonra kullanışlı bir çalışma masası, bank veya depolama alanı olarak kullanılabilir. Mammut serisi son derece sağlam ve güvenilir sert plastik masa ve sandalye ürünleri ise hem çocuğunuzun odasında hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

2019 ikea cocuk odasi urunleri

2019 ikea cocuk odasi urunleri

Ayrıca çocukların odalarının olmazsa olmazı olan oyuncaklar ve oyun ürünleri de ikea çocuk odaları içinde zengin bir çeşitlilik sunuyor. Bez çadırlar, futbol kalesi, basket potası, salıncaklar ve daha bir çok oyun ürünü gibi eğlenceli oyuncakların bulunduğu Klappa yumuşak bebek oyuncakları sadece bir kaç örnek olarak verdik.

ikea cocuk odasi mobilya modelleri 2019

ikea cocuk odasi mobilya modelleri 2019

Sizler için içinde ikea çocuk odaları na ait ürünlerinde bulunduğu incelemenizi önereceğimiz Yeni Fikirlerle Eğlenceli Çocuk Odası Dekorasyonları konumuzda sizlere ilham verebilir.

ikea cocuk odasi modelleri 2019

ikea cocuk odasi modelleri 2019

 

 

 

Bir önceki yazımız olan En Beğenilen 2019 Bebek Odası Avize Modelleri başlıklı makalemizde bebek odası avize modelleri ve En Beğenilen 2019 Bebek Odası Avize Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 iskandinav cocuk odasi dekorasyon modelleri

2019 Sade Ve Rahat İskandinav Çocuk Odaları

Rahatlık ve kullanışlılığın esas alındığı son derece ferah bir havası olan 2019 ...