Anasayfa / Banyo / Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton banyo modelleri pek çok evde çok sevilerek kullanılmaktadır. Hilton banyo deyince ne olduğunu bilmeyenler için Hilton banyonun ne olduğunu hemen anlatalım. Bazı lavaboların altında sadece lavabonun ayakta kalması için bir ayağı bulunur ya da lavabo direkt olarak duvara monte edilir. Ancak Hilton banyo modelleri bunlardan değildir. Hilton lavabo modeli her zaman altında bir tane dolap barındırır. Dolap ve lavabo birleşik olabileceği gibi bazen lavabo kâse biçiminde olduğu için birleşik olmaz. Ancak Hilton banyolarda lavabo ve tezgâh tasarımı her zaman dolap tasarımı ile birleşiktir. Bu yüzden eğer Hilton banyo modellerine bakıyorsanız hem dolabı hem banyoyu ayrı ayrı seçemezsiniz. Bununla beraber Hilton banyolar genellikle yanında başka bir dolapla beraber bir grup olarak satılmaktadır. Bu sayede hem daha uygun fiyatlı hem de oldukça güzel lavabo modelleriniz olacaktır.

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton banyo modelleri geçmişten günümüze evrim geçirdi dersek yalan söylemiş olmayız. Bunun nedeni eski Hilton modellerinin tamamında tezgâh ve lavabo birleşikti. Ancak son dönemlerde yine birleşik olsa da kâse biçiminde lavabolar görmeye daha sık rastlıyoruz. Banyonuzun dekorasyonuna ve renklerine bağlı olarak bu kâse biçimli lavabolardan alabilirsiniz. Bu özellikle modern biçimde döşenmiş banyolar için oldukça harika bir tercih olacaktır. Ayrıca modern döşenmiş bir banyonuz varsa lavabonuzun renklerini de buna göre belirlemeniz önemlidir.

Hilton banyo modellerine baktığımızda genellikle açık renkli lavabo tezgâhı kullanıldığını görürüz. Bu oldukça iyi bir özelliktir. Bunun nedeni evimize Hilton banyo modeli almaya kara verdiğimizde rahatça kendi banyomuza uygun renkleri bulabiliyor olmasıdır. Lavabo tezgâhı için beyaz oldukça klasik bir seçim olsa da en kullanışlı olan renkler arasındadır. Ayrıca beyaz lavabolar hemen hemen her banyoya da oldukça yakışacaktır. Beyaz bir Hilton banyo modeli alabilir ve banyonuzun renginin açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca üzerine koyacağınız vazo ya da diş fırçalığı gibi hem dekorasyon hem de eşya olarak kullanışlı olan modelleri banyonuza çok daha kolay uyum sağlayacak hale getirmiş olacaksınız. Eğer banyonuz siyah bir tasarıma sahipse ve lavabonuzun beyaz olmasından çekiniyorsanız o zaman musluğunuzu mat siyah gibi bir renk alabilir ve bu farkı kapatabilirsiniz.

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Dolapları

Lavaboların ve tezgahlarının nasıl olabileceğinden az önce bahsettik. Şimdi ise sırada tabii ki dolapları var. Hilton banyo dolaplarında karşımıza oldukça fazla seçenek çıktığını sizlere söylememiz lazım. Her banyoya uygun renklerde dolaplar bulmak mümkün. Eğer koyu bir banyonuz varsa ve bunu biraz bozmak istiyorsanız o zaman açık renklerde banyolara yönelebilirsiniz. Ayrıca banyonuz biraz karanlık oluyorsa da açık renkli banyo dolaplarına yönelebilirsiniz. Bu şekilde odanız daha da büyük olacaktır. Eğer banyonuz zaten beyaz renklerindeyse o zaman tahta desenlerini koruyan daha koyu modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Bu da oldukça hoş görünecektir.

Kimi dolaplar tek kapaklı kimilerininse üç dört kapaklı olması gibi hem tasarım hem de işlev açısından bu dolaplar oldukça değişmektedir. Hilton banyo dolaplarına bakarken banyonuzda pek çok şey kullanacağınızı unutmayın. Cam temizleme suları, fazla sabun gibi eşyaları da banyonuzda muhafaza edeceğiniz için lavabonuzun altındaki bu modeli seçerken ne kadarlık bir alana ihtiyacınız olduğunu kendiniz hesaplayabilirsiniz. Yedek havlu gibi eşyalarınızı ise lavabonuzun altındaki dolap yerine set halinde satıldığı için yandaki büyük banyo dolabında saklayabilirsiniz. Ayrıca üç ya da dört gözlü dolap olsa bile Hilton banyo dolabı tezgâhı kadar yer kaplayacağı için aynı alanı çok küçük parçalara bölmüş olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri Hilton Banyo Modelleri

Bir önceki yazımız olan Mavi Banyo Dekorasyonu için Öneriler başlıklı makalemizde Mavi Banyo Dekorasyonu ve Mavi Banyo Dekorasyonu Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*x

Check Also

Duşa Kabin Ölçüleri

Duşa Kabin Ölçüleri Nelerdir?

Duşa kabin ölçüleri nelerdir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Burada sizler ...