Anasayfa / Salon / 2019 Modern Tarz Gri Salon Dekorasyonları

2019 Modern Tarz Gri Salon Dekorasyonları

Salonunuz için modern tarz bir dekorasyon düşünüyor ancak renk konusunda karar veremiyorsanız, 2019 Modern Tarz Gri Salon Dekorasyonları tam istediğiniz sonucu alacağınız en uygun renktir. Gri Salon Dekorasyonları ruhunuza huzur veren dingin ve sakin bir hava yaratır, özellikle son yıllar da gri rengin dekorasyon da en popüler olduğu zamanlar diyebiliriz.

2019 Modern Tarz Gri Salon Dekorasyonları

Ayrıca gri renk ile uyumsuz neredeyse hiç bir başka renk da yoktur. Tabi bunun için de en uygun tonları yakalamanız gerekir. Örneğin açık griye koyu renkler ve canlı parlak renkler gibi kombinler yapmalısınız. Gri salon dekorasyonları sadece modern tarz dekorasyonlar için değil hemen her tarz dekorasyona yakışan bir renktir. Ancak modern tarz dekorasyonlar da çok daha zarif ve etkileyici bir hava yarattığını da söylemeden geçmeyelim. Gri nötr bir renktir, doğal toprak tonları, her ton mor, parlak renkler ve pastel tonlar ile de muhteşem bir uyum için de kullanılabilir. Koyu gri rengini dekorasyon da siyah ve an açık duman tonlarına kadar hafif renk geçişleri ile kullanabilirsiniz.

Fuşya, pembe, mor, lila, parlak sarı,canlı yeşil, turkuaz mavi ve mavinin en tatlı tonları ile gri salon dekorasyonları inanılmaz etkileyici görünür. Salon duvarlarında gri rengi kullanacaksanız eğer, zeminde de açık renk bir gri veya beyaz bir halı kullanın. Bu tatlı renk geçişini duvarda bütünlüğü bozmayacak desenleri olan gene aynı duvar grisi perdeler ile devam ettirin. Mobilyalar ve aksesuarlar ise gri renge en uygun tonlar olarak seçilebilir. Duvarda kullanılan gri tonunun koyu veya açık oluşu ile alakalı olarak mobilyalarınızı en açık tonlar veya en koyu tonlar olarak seçmelisiniz.

Sizlere inceleyerek ilham alacağınız 2019 Etkileyici Modern Salon Dekorasyonları, gri rengin kullanıldığı son derece şık ve zarif görseller ile hazırlanmış bir makaledir.  Salonunuz için en güzel görseller eşliğinde gri salon dekorasyonları arasın dan ilham veren bir içeriği de sizler için hazırladık. İnceleyerek modern tarz salonunuza şık bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Etkileyici Modern Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2019 Etkileyici Modern Salon Dekorasyonları ve modern salon dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 dekoratif salon aksesuar modelleri

2019 Yılı Dekoratif Salon Aksesuar Modelleri

Salon dekorasyonuna çok daha estetik ve etkileyici bir hava kazandıracak olan 2019 Yılı ...