Anasayfa / Duvar Kağıtları / Dekoratif Resimli 2019 Gergi Tavan Modelleri

Dekoratif Resimli 2019 Gergi Tavan Modelleri

Yaşam alanlarının tavanlarını dekorasyona dahil etmenin en etkileyici örnekleri olan Dekoratif Resimli 2019 Gergi Tavan Modelleri, led aydınlatmalar ve muhteşem resimler ile dekorasyona anlam kazandırıyor. Gergi Tavan Modelleri son yıllarda ev dekorasyonun da tavanlar için son derece çekici bir seçenek olmaya başladı.

Dekoratif Resimli 2019 Gergi Tavan Modelleri

Daha önceleri genellikle büyük alışveriş merkezleri, hastaneler ve benzeri kapalı sosyal alanlarda tercih ediliyordu. Ev dekorasyonun da genellikle unutulan tavanlar için artık en cazip alternatifler arasın da ilk sırada yer alıyor diyebiliriz. Aslında tavan süsleme sanatı çok eski tarihlerde hep vardı. Eski dönem yapılarının tavanlarında genellikle gösterişli süslemeler, el işçiliği ahşap oymalar ve dekoratif asma tavanlar dikkat çeker. Günümüz yapılarının tavanların da son yıllara kadar görülen tek güzel şey gösterişli avizelerden öteye gitmemişti. Ancak son yıllarda ev dekorasyonunda da tavan dekorları bir hayli ilgi görmeye başladı. Gergi tavanlar ve modelleri hemen her tarz dekorasyona uygun yüzlerce farklı renk, desen ve model çeşitliliğine sahiptir.

Üç boyutlu resimler dijital baskı tekniği ile tavanlarda hayat bulmaya başladı. Daha önce sizler için ele aldığımız ve inceleyerek ilham alacağınız 2019 Göz Alıcı 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları ilginizi çekecek benzer bir konudur. Üç boyutlu resim baskıları tıpkı zeminlerde olduğu gibi farklı bir çalışma ile tavan dekorasyonların da kullanılıyor. Gergi tavanlar ve uygulaması çok daha farklı bir çalışmadır, tavana monte edilen metal profiller üzerine yerleştirilen led aydınlatmalar ve özel bir kaplama ile gergi tavan uygulamasını basitçe ifade edebiliriz. Salon tavanları, yatak odası tavanı, çocuk ve genç odaları, banyo mutfak gibi koridorlar için de muhteşem bir görsellik sağlıyor.

Özellikle çocuk, genç ve yatak odaları için tercih edilen resimler huzur dolu bir uykuya geçmede oldukça yardımcı olacak gibi görünüyor. Sizler için en güzel ve en dekoratif gergi tavan modelleri ni seçerek derledik, inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 3d Resimli Çocuk Odası Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2019 3d Resimli Çocuk Odası Duvar Kağıtları ve çocuk odası duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

dekoratif duvar boya uygulamalari 2019

2019 Trendi Dekoratif Duvar Boya Uygulamaları

Duvarlar için sıradan bir çalışma yerine çok daha etkileyici 2019 Trendi Dekoratif ...