Anasayfa / Kapı / Evde Sürgülü Kapı

Evde Sürgülü Kapı

Çoğu zaman ne kadar fark etmesek de odaların girişlerinde bulunan kapıların açılma payları çok fazla yer kaplayabilir. Bu süreçte çözüm olarak sunulabilecek en güzel alternatif ise evde sürgülü kapı olarak bizleri karşılar. Hem yer kaplamamasıyla hem de estetik görünümüyle bizleri mest eden bu kullanışlı sürgülü kapılar özellikle de küçük odalı evlerin kurtarıcısı olarak da nitelendirilebilir. Böylece hem alandan tasarruf etmiş olursunuz hem de ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz çeşitli sürgülü kapılar bulunur. Mobilyalarınıza ya da evinize en uygun olan sürgülü kapı modelini tercih ederek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda fazlasıyla da uygun bir meblağda satımı yapılan bu ürünler, son zamanlarda oldukça tercih edilen ev dekor eşyası olarak da bizleri karşılar.

Sürgülü Kapı Modelleri

Evde sürgülü kapı kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlayan bir durumdur. Bu süreçte de bizlere çeşitli sürgülü kapı modelleri sunulur. İçlerinden size ve evinize en uygun olanını seçerek, hem dekor olarak hem de fonksiyonel olarak uygun bir alışveriş yapmış olursunuz. Peki, sürgülü kapı modellerinde bizleri neler bekliyor, biliyor musunuz? Hem dekor ve tasarım açısından sizleri etkileyecek hem de oldukça işinize yarayacak olan sürgülü kapı modellerinin başında katlanabilir kapılar gelir. Ayrıca bu kapı modellerinde de kilit bulunduğundan rahatça tercih edebilirsiniz. Sürgü mekanizması ile hareket eden kapılar olduğu gibi, katlanabilir akordeon kapılar da bulunur. Bu alternatifler tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Sürgülü kapılar cam olabileceği gibi, ahşap ve ya metal de olabilir.

Sürgülü Kapı Dekorasyona Etkisi

Evlerde kullanılan sürgülü kapıların dekorasyon için muhteşem bir etkisi vardır diyebiliriz. Bir kapı evin havasını nasıl değiştirebilir ki, demeyin. Evde sürgülü kapı, sizi bambaşka bir yere götürebilir. Hasır sürgülü bir bahçe kapısı olabileceği gibi, cam bir sürgülü banyo kapısı da eminiz ki banyonuzda bambaşka bir etki yaratacak. Fiyat açısından da oldukça uygun olan bu ürünler, dekorasyon konusunda da sizlere faydası olur. Eski tür kapılardan sıkıldıysanız, hem yerden tasarruf etmek için hem de farklı bir tarz yaratmak için sürgülü kapılar tercih edebilirsiniz.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*x

Check Also

Eski Kapılar Nasıl Boyanır?

Eski Kapılar Nasıl Boyanır?

Eski kapılar nasıl boyanır merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayalım. Bu kapıları boyamanın ...