Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonunda Hasır

Ev Dekorasyonunda Hasır

Ev dekorasyonunda hasır, ahşaptan sonra en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak bizleri karşılar. Hemen hemen evinizin her yerinde kolayca kullanabileceğiniz bu ürünler, farklı bir ortam yaratmanıza da olanak sağlar. Tabii hasır kullanımında da dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunur. Hasır çok fazla tüy toplayabilme imkanı olan bir üründür. Bu nedenle evinizde evcil hayvanınız varsa hasır kullanımına dikkat etmenizi tercih ederiz. Bunun dışında evinizde hasır ürünler kullanabileceğiniz çeşitli alanlar bulunur. Bu alanları yazımızın devamında sizlere belirttik. Bakalım hasırın evlerde en güzel hali nasıl oluyormuş, birlikte görelim.

Evde Hasır Mobilya Kullanımı

Ev dekorasyonunda hasır kullanımı oldukça yaygın ve popüler olan ürünlerden biridir. Eğer bahçeli bir eviniz varsa, veranda kısmında rahatlıkla hasır oturma takımı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hasır sepetler ile kendinize kıyafet dolabı hazırlayabilirsiniz. Hasır masa örtüleri, yatak örtü süsleri, raflar ve daha fazlası da pek çok yerde bulabileceğiniz zengin kategorilerde hasır ürünlerdir. Aynı zamanda oturma koltuklarınızı seçerken de hasır ürünlerden tercih edebilirsiniz. Rengi ve dokusu açısından oldukça natürel duran bu ürünler, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca perdelerinizde de özel tasarım olan hasır perdeler de kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece herkesin evinize hayran kalmasınız sağlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Hasır Kullanımı

Maliyeti diğer ürünlere göre fazlasıyla uygun olan hasır mobilyalar, evinizde harikalar yaratır. Ferah ve doğal bir ortam yaratmak için tercih edebileceğiniz çeşitli hasır ürünler vardır. Ev dekorasyonunda hasır kullanırken, aldığınız ürünlerin işlevli ve fonksiyonel ürünler olduğuna dikkat etmelisiniz. Böylece sadece süs olarak değil, sürekli olarak kullanabileceğiniz ürünler de elde etmiş olursunuz. Sehpalardan, yatak başlıklarınıza, giysi dolaplarından, kirli sepetine kadar kullanabileceğiniz hasır ürünler, aynı zamanda çeşitli aksesuar ve süs ürünleri olarak da kullanılabilir. Eğer özgün ve sıcak bir ortam sevenlerdenseniz, evinizin bir köşesini hasır ürünler ile döşeyebilirsiniz. Aynı şekilde hasır ve ahşap uyumunun ne denli güzel olduğunu düşünürsek, hasırın yanında ahşap mobilyalar kullanarak da bir uyum yakalayabilirsiniz. Ürünleri tercih ederken, internet üzerinden araştırma yapmanızı da tavsiye ederiz. Böylece size en uygun ve kaliteli ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Ahşap Kullanımı başlıklı makalemizde 2020 ahşap dekor fikirleri, ahşap dekoru ve dekorasyonda ahşap kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Cam Balkon Dekorasyonu

Cam balkon son zamanlarda neredeyse her evde karşılaşacağımız bir sistemdir. İnsanlar balkonlarını ...