Anasayfa / Kendin Yap / Dekoratif Örneklerle Eski Sandalye Geri Dönüşümleri

Dekoratif Örneklerle Eski Sandalye Geri Dönüşümleri

Zamanı dolmuş eskiyen sandalyeleri yeni ve farklı tasarımlara dönüştüreceğiniz Dekoratif Örneklerle Eski Sandalye Geri Dönüşümleri üzerine detaylı bir araştırma yapıp yaratıcılıkta sınır tanımayan ilginç çalışmaları derledik. Eski sandalye geri dönüşümleri ile evinizin dekorasyonuna inanılmaz güzellikte ve eşi benzeri olmayan mobilyalar tasarlayarak farklı bir dekor oluşturacaksınız.

Dekoratif Örneklerle Eski Sandalye Geri Dönüşümleri

Bu konuda sizlere son derece önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz, plastik sandalyeleri hiç bir şekilde yenilemenizi önermiyoruz. Genelde dış mekanlarda kullanılan plastik sandalyeler güneşe maruz kaldıkları için, zaman içinde sertleşip çok tehlikeli kırılmalar söz konusu oluyor. Ciddi yaralanmaların olabileceğini düşünerek sizlere plastik sandalyeleri yenilemenizi kesinlikle önermiyoruz. Biz sizlere vadesi dolmuş ahşap sandalyeleri farklı tasarımlara dönüştürmeniz için en güzel çalışmaları derledik. İnceleyerek ilham alacağınız birbirinden güzel eski sandalye geri dönüşümleri ni gelin hep beraber inceleyelim.

İki, üç veya daha fazla sandalyeyi birleştirerek evinizin her alanında gururla kullanacağınız harika bank örnekleri eminiz sizlerin de hoşuna gidecektir. Eski sandalyeler için mükemmel bir fikir olan bank yapımı sandığınız gibi büyük bir ustalıkta istemiyor. Bir kaç küçük el aleti, çivi, vida, ağaç tutkalı, boyalar, vernik ve bir kaç ahşap parçası gibi malzemeler ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tarz bir bank ile hem iç mekanda hem de dış mekanlar da son derece keyifli ve etkileyici dekorlar yapabilirsiniz. Bir başka güzel eski sandalye geri dönüşümü arasın da özellikle portatif sandalyelerin kullanıldığı raf ve askı çalışmaları bir hayli yaratıcı çalışma olarak dikkat çekiyor.

Duvara monte edeceğiniz sandalyelerin oturma bölümünü raf, alt kısmını da askı olarak kullanabileceğiniz harika bir çalışma bulunuyor. Bu güzel çalışma için portatif sandalyelerin dışında diğer sandalyeleri de kullanabilirsiniz. Mevsim ilkbahar olduğuna göre eski sandalyelerden balkon ve bahçeler için yeni bir şeyler de yapmayı düşünebilirsiniz. Örneğin güzel bir çiçeklik, salıncak veya sırt kısmını keserek tabure, sehpa veya pufa dönüştürebilirsiniz. Sizlere ilham vereceğiniz düşündüğümüz en güzel eski sandalye geri dönüşümleri ni seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çok daha güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

3 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

el yapimi dekoratif kirlent modelleri 2019

Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent Modelleri

Koltuklar, sandalyeler ve yataklarınızı süsleyerek Evinizin Havasını Değiştirecek 2019 El İşi Kırlent ...