Anasayfa / Dekorasyon / Edge Dekorasyon Modelleri

Edge Dekorasyon Modelleri

Evini yeni dekore edecek kişiler eve yeni bir kimlik kazandırıp yaz mevsimine uygun ve son moda trend ürünleri kullanmak istiyorsa edge dekorasyon ile yapabilir.

Bu tarz sadece oturma odalarında değil evin içinde bulunan diğer odalarda kullanılabilir. Yatak odaları ve yazlıklarınızın bahçelerinde de uygulanabilecek farklı bir stildir. Genel olarak mücevher ve koyu çivit mavisi, zümrüt yeşili gibi renkleri barındıran bu tarz, kilim ve aksesuar bulunan oturma odalarınıza, aynı zamanda yatak ve yemek odalarına da hitap etmektedir. Edge tarzında bir yatak odasında oturma odası ve salondan ziyade, doğallığı ön plana çıkaran bir bölüm olarak bilinmektedir. Bu tarzda dekorasyonlar yapmak isteyenler akrilik mobilyalar, hasırlar ve kilimler kullanabilir.

Canlı Ruhlar İçin: Edge Dekorasyon

Edge dekorasyon herhangi bir oda da kullanıldığı zaman rahatlıkla ferahlıktan da bahsedebilirisiniz. Edge tarzda tasarım yapıldığında en büyük yardımcı faktör ise alçak tasarımlara sahip eşyalar ve geometrik desenleri bulunan halılar kullanmak olacaktır. Aynı zamanda dekorasyon ve aydınlatma konusunda özürlüğünüzü rahatça yansıtabilirsiniz. Oturma odası dekorasyonunda lambeder, spot, aplik gibi birçok aydınlatma ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Avizelerinizi klasik tarzda bile kullanabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu

Alçak bir yatak, modern tasarımları olan şık avizeler ve koyu renkli duvar kâğıtları kullanılması gayet güzel olacaktır. Evet, bunlar edge dekorasyonunda var olan şeyler olabilir. Fakat tek başına yeterli olmaya bilirler. Odada bulunan yatağın arkasındaki duvarı ise duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. Kullanacağınız tülleri uzun ve düz renkli tercih ederseniz odanızın daha hoş görünecektir.

Mutfak Ve Banyo Dekorasyonu

Edge dekorasyon mutfak ve banyoda sıklıkla kullanılan bir tarzdır. Mutfak edge dekorasyonun da genellikle tek bir renk üzerinde yoğunluk sergileniyor. Ankastre setler de bu tarz ile için uygun olacaktır.  Geometrik desenleri bulun mermerleri ve renkli seramikleri mutfakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyoda ise edge dekorasyonu uygulamak için soğuk ve koyu tonlar kullanılabilir. Geometrik desenleri olan paspaslar banyoya ayrı hava katacaktır. Siyah duşa kabin kullanmak ve mermer desenli lavabolar ise çok şık olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Mobilyalar başlıklı makalemizde 2020 akıllı mobilyalar ve akıllı mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Cam Balkon Dekorasyonu

Cam balkon son zamanlarda neredeyse her evde karşılaşacağımız bir sistemdir. İnsanlar balkonlarını ...