Anasayfa / Duvar Kağıtları / Dekoratif Desenli 2019 Duvar Kağıdı Modelleri

Dekoratif Desenli 2019 Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar dekorasyonunda tercihiniz duvar kağıtları ise sizler için yeni sezon Dekoratif Desenli 2019 Duvar Kağıdı Modelleri ni ilham almanız için seçerek bir araya getirdik. Duvar Kağıdı Modelleri arasında modernden klasiğe kadar bir çok dekorasyon tarzına uygun yüzlerce harika seçenek bulunuyor.

Dekoratif Desenli 2019 Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar dekorasyonları için boya dışında bir çok farklı alternatif uygulama bulunuyor. Daha renkli ve daha sıcak bir ortam yaratmak isteyenler için duvar kağıdı uygulamaları her zaman ilk tercih oluyor. Özellikle ev dekorasyonun da boş ve sessiz duvarları canlandırmanın en estetik ve pratik yolu duvar kağıtlarıdır diyebiliriz. Isı ve ses yalıtımı görevi de gören duvar kağıtları ile artık evinizin her bölümünün duvarlarını rahatlıkla kaplatabilirsiniz. Su buharı ve nem gibi olumsuz etkenler nedeni ile duvar kağıdı uygulamaları evin bazı bölümlerine yapılmıyordu. Örneğin banyo ve mutfak gibi bölümler duvar kağıdı için uygun bulunmuyordu.

Günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde çok daha dayanıklı ve özellikli duvar kağıtları üretilerek her mekanın duvarlarına uygun özellikte duvar kağıtları seçilerek uygulanabiliyor. Duvar kağıtlarında dokusal özellikler gibi desen ve renk çeşitliliği de inanılmaz seçenekler sunuyor. Resim baskı desenleri, çiçek desenleri, geometrik desenler, taş, beton, tuğla gibi daha bir çok rengarenk desen çeşidi bulunuyor. En uygun duvar kağıdını seçmek için dekorasyon tarzı ve renkleri dışında duvarın yüksekliği ve genişliği de mutlaka dikkate alınmalıdır.

Duvar ne kadar geniş ve yüksek ise seçtiğiniz desenler de o kadar büyük ve gösterişli olabilir. Son yıllarda büyük desenli duvar kağıtları oldukça ilgi görüyor. Tropikal yaprak ve çiçek desenleri gibi resim baskı desenleri özellikle geniş ve yüksek duvarlı dekorasyonlar için ideal seçim olabilir. İnceleyerek çok daha fazla desen örneğini göreceğiniz Desenli Duvar Kağıtları İle Evinizi Renklendirin konumuz ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Desenli 2019 Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde Dekoratif Desenli 2019 Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri ve koçtaş duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

dekoratif duvar boya uygulamalari 2019

2019 Trendi Dekoratif Duvar Boya Uygulamaları

Duvarlar için sıradan bir çalışma yerine çok daha etkileyici 2019 Trendi Dekoratif ...