Anasayfa / Dekorasyon / Çiçekli Berjer Modelleri Nelerdir?

Çiçekli Berjer Modelleri Nelerdir?

Çiçekli berjer modelleri istiyorsanız o zaman doğru sayfaya bakıyorsunuz. Şimdi sizlere alma niyetinde olduğunuz bu berjer modelleri ile ne tür dekorasyonlar yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu sayede aldığınız bu çiçekli berjeri odanıza daha fazla yakıştırabilir ve oldukça harika dekorasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz. Çiçekli berjerler genellikle odaya renk vermek ve o sıkıcı tekdüze renklerden kurtarmak için kullanılmaktadır. Bunu yaparken de çiçeklerin büyüklüğü ve renkleri oldukça önem taşımaktadır. Örneğin büyük çiçekli bir berjeri özellikle odanız sade renklerdeyken kullanmanızı öneririz. Ayrıca büyük çiçekler berjeri daha büyük de gösterecektir. Küçük çiçekli modelleri ise renklere dikkat çekmek istediğiniz zaman kullanmanızı tavsiye ederiz. Çiçekler küçük olduğu için en çok ön planda olacak olan şey çiçekler değil renkleri olacaktır. Şimdi az önce ne demeye çalıştığımızdan daha fazla bahsedelim.

Çiçekli Berjer Modelleri

Çiçekli Berjer Modelleri

Çiçekli berjer modelleri bakıyorsanız o zaman çiçeğin büyüklüğüne göre karar vermelisiniz. Örneğin çiçekler büyük olursa o zaman bunu kullanacağınız oda dekorasyonunun sade olması ve çiçeklere dikkatin çekilmesi önemlidir. Oda dekorasyonunun sadeliği derken odada daha az aksesuar bulunmasından değil odanın genel olarak renk paletinin sade olmasından bahsetmekteyiz. Örneğin mavi ve beyaz oda dekorasyonu için renkleri seçtiyseniz o zaman mavi ve beyazı her yerde korumanızı ve berjerinizin çiçeklerinin de bu renklerde olmasını tavsiye ederiz. Hem oda ile uyumlu olmuş olur hem de genellikle kullanılan tek renk aksesuarlardan daha da öne çıkar.

Çiçek motiflerinin büyük olması berjeri daha geniş ve büyük gösterecektir. Ancak berjer çiçekli olacağı için koltuğunuzu sade renklerde seçmelisiniz. Yoksa oda çok dolu görünecektir. Berjerin çiçekleri büyük olacağı için üzerinde kelebek olan motifleri de kullanabilirsiniz. Bu iki tarzda berjer de görsellerimiz arasında bulunmaktadır. Çiçekler büyük olsun olmasın genellikle beyaz ya da krem arka plan üzerine renkli çiçekler tercih edilmiştir. Arkası beyaz olduğu için genel olarak pek çok evin dekorasyonuna uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca görsellerimizde her ne kadar büyük çiçekli olan berjer modelleri mavi olsa da daha pek çok farklı rengi bulunmaktadır. Kendi evinize en çok yakışacak çiçek renklerini seçmelisiniz.

Çiçekli Berjer Modelleri

Küçük Çiçekli Berjer Modellerinin Dekorasyonu

Küçük çiçekli berjer modellerinin dekorasyonu büyüklerden daha farklı değildir. Ancak burada önemli olan nokta küçük çiçekli olan modellerin amacının renkleri daha da belirginleştirmek olmasıdır. Örneğin kırmızı küçük çiçekli berjer modellerine bakın. Bu küçük kırmızı çiçekli berjeri krem ve kırmızı tonlarında yapılmış bir oda dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Örneğin bu kırmızı çiçekli berjer bordo renklerinde olan kanepelerle oldukça harika bir uyum sağlayacaktır. Eğer daha sade odalarınız varsa o zaman kırmızı renginin yoğunluğu sayesinde dikkat çekici olabilmektedir. Küçük çiçekleri olan berjerleri her odaya dekorasyon için koyabilirsiniz. Şimdi biraz da bunlardan bahsedelim.

Çiçekli berjerleri yalnızca oturma odasında kullanmak zorunda değilsiniz. Özellikle bebek odaları, çocuk odaları ve yatak odaları için tavsiye ediyoruz. Bebek ve çocuk odalarına tavsiye etme nedenimiz onlar hasta olduklarında geceleri yanlarında geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da yorgun çocuğunuzla oynarken yorgun olabilir ve sadece dinlenmek isteyebilirsiniz. Bu gibi sebepler yüzünden odalarına bir tane berjer koyabilirsiniz. Odalarının dekorasyonuna uygun bir berjer modeli sayesinde oldukça hoş bir görüntü elde edeceksiniz. Yatak odasına berjer modeli koymak ise genellikle dekorasyon açısından iyi göstereceği içindir. Ayrıca yatak odalarında askılık yoksa o zaman kolaylık olsun diye kıyafetler kısa süreliğine berjerin üzerine de bırakılabilir. Gördüğünüz gibi berjerler oldukça güzel dekorasyon ve kullanım mobilyasıdır.

Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri Çiçekli Berjer Modelleri

Bir önceki yazımız olan En Güzel Akrilik Mutfak Dolap Renkleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Akrilik Mutfak Dolap Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Farklı Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Evimizde her zaman hem kendi tarzımızı yansıtan, hem kalabalık görüntüden ziyade içimizi ...