Anasayfa / Aksesuar / Çiçek Desenli Masa Örtüsü

Çiçek Desenli Masa Örtüsü

Ev dekore ederken sürekli olarak kullanılan parçalardan biri de masa örtüsüdür. Masa örtüleri hem evin içine ayrı bir hava katar hem de masa üzerine konularak masada oluşabilecek zararlara karşı bir önlem oluyor. Masa örtüleri dekoratif amaçlı üretildikleri kadar sağlık ve temizlik amacı içinde üretilmektedir. Masa şekillerine göre birçok modelden oluşan masa örtüleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu masa örtülerinin kendi içlerinde şekil, renk ve desenleri de bulunmaktadır. Günümüzde insanlar ne kadar sadelikten yana olsalar da evelerine ayrı bir hava katması için desenli masa örtüleri kullanmayı tercih ediyorlar. Bu seçilen masa örtüleri genel olarak çiçek desenli olarak belirleniyor. Beğenilerek seçilen çiçek desenli masa örtüsü genel olarak kullanılan ortama canlılık ve enerji katmaktadır.

Masa Örtüsü Kullanımı

 Masa örtüsü, kumaş seçimi ve desen detaylarıyla şık bir dekorasyon öğesi olarak kullanılmaktadır. Her bir desen çeşitli tasarımcılar tarafından titizlik ile hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. Çiçek desenli masa örtüleri gerçekçi yapılan baskılar sayesinde oldukça şık ve güzel görülmektedir. Bu masa örtüleri yıkamaya ya da kullanmaya bağlı olarak yıpranma ya da solma yapmaz ve yıllar boyu ilk günkü gibi yeni kalır.

Leke tutmaz özelliğine sahip olan dijital baskılı kumaştan üretilen çiçek desenli masa örtüsü, mutfağınızda ve yemek odalarında severek kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Desenli masa örtüleri günlük kullanım dışında özel davetlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Çiçek Desenli Masa Örtüsü Özellikleri

Masa örtüsü 3D Dijital Baskı teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Üretimde kullanılan iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX Standard 100 sertifikasına sahiptir. Masa örtüsü leke tutmaz özelliğe sahip olup dijital baskı yöntemi ile tasarlanmaktadır. Dijital baslı ile yapılan masa örtüleri leke tutmaz kumaş özelliği tasarlanmıştır.

Çiçek desenli masa örtüsünün bazı özellikleri;

Genel olarak leke tutmayan kumaşlar ile yapılır.

Gerçekçi dijital baskı kullanılır.

Çiçek desenli masa örtüsü kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.

Desenli masa örtüleri çamaşır makinesine yıkanıp ütülenme özelliğine sahiptir.

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Salon Aydınlatmaları ve Fikirleri başlıklı makalemizde dekoratif aydınlatma ve salon aydınlatmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Renkli saksı modelleri

Renkli Saksı Modelleri

Günümüzde insanlar evlerinde çiçek ve farklı bitki yetiştirme konusunda oldukça dikkatlidir. Aynı ...