Anasayfa / Duvar Kağıtları / Çakıl Taşı Duvar Kağıdı Modelleri

Çakıl Taşı Duvar Kağıdı Modelleri

Yeni trendlerden olan çakıl taşı duvar kağıdı her mekana uygulanabilir olmasıyla ünlü. Modellerinin çok olması her tarza hitap ettiğinin de göstergesi. İster üç boyutlu ister iki boyutlu kullanılabilir. Kullanılacağı mekan, genel tarz gibi noktalar belirlendikten sonra duvar kağıdınızın da modelini seçebilirsiniz. Karanlık yerleri aydınlatma çabasını çakıl taşında gözetmeyebilirsiniz. Antika bir görünüm, loş bir ortam oluşturmak için yine bu model çok ideal. Doğal görünümlü bir ortam oluşturmak bu model ile çok kolay. Duvar kağıdı doğru seçildiğinde başka bir dekorasyon ürününe gerek bile kalmıyor. İstenilen derinliği istenilen doğallığı bu modelde yakalayabilirsiniz.

İri ve Gri Renk Çakıl Taşları İle Derinliği Yakalayın

Odanız çok dar olabilir. Veya büyük bir alanı daha büyük bir alan gibi göstermek isteyebilirsiniz. Böyle bir tasarımı iri ve gri renkli çakıl taşı duvar kağıdı ile yakalayabilirsiniz. Elbette bu modelde taşların duruşu çok önemlidir. Düzgün sıralı taşlar yerine helezon şeklinde bir sıralama işinizi görecektir. Dikkat gerektiren ofis gibi yerlerde daha düzgün sıralanmış bir model çok iyi duracaktır. Gri yerine çeşitli renk taşların kullanıldığı modeli tercih edebilirsiniz. Bunu kullandığınzıda ise ekstra bir dekor ürünü kullanmamalısınız. Bulunulan ortamı hem rengi hem yerleşim şekli olarak fazlasıyla hareketlendirecektir. Üç boyutlu bir tasarım isterseniz küçük çakıl taşlarının olduğu model çok şık olacaktır.

Banyoda Daha Nemli Bir Görüntü Yakalayın

Banyo kullanım alanı olarak suyu hatırlatır. Bundan dolayı çakıl taşı duvar kağıdı seçerken su damlacıklarının kullanıldığı modeli seçmelisiniz. Renk tonu olarak yosun yeşilinin belli belirsiz kullanıldığı bir model ortamı çok ferah gösterecektir. Yine mavi tonlarının kullanıldığı modeller de çok şık olacaktır. Genellikle sadece çakıl taşlarının kullanıldığı modeller salon, mutfak gibi alanlarda kullanılıyor. Ancak banyo gibi sade alanlarda çakıl taşına ilave başka şekillerin de olması kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Örneğin, denizaltında çakıl taşlarını içeren modeller olabiliyor. Bu modelleri seçerken kağıtların ince veya kalın olmasına da dikkat etmelisiniz. Kalın kağıtları daha nemli olan yerlerde ince olanları normal alanlarda kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde çocuk odası duvar kağıdı, duvar kağıdı ve duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*x

Check Also

En Trend Strafor Duvar Panelleri 7

En Trend Strafor Duvar Panelleri Nelerdir?

En trend strafor duvar panelleri nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! En trend ...