Anasayfa / Duvar Kağıtları / Birbirinden Farklı 3D Duvar Kağıtları

Birbirinden Farklı 3D Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları, bulunduğu ortamın havasını %100 değiştirme özelliği ile insanların vazgeçilmezi haline gelmekte. Evinde, gözle görülür farklılıklar yaratmak isteyenlerin tercihi olan 3D duvar kağıtları, duvar boyalarının tercih edilebilirliğini azaltıyor. Bahsettiğimiz duvar kağıtları arasından 3 boyutlu olanlar ise en çok tercih edileni. Ev dekorasyonunda kullanılan ve en çok göze çarpan tasarımları ise duvar kağıtları oluşturuyor.  Bilhassa yeni ev kuracaklar tercihlerini duvar kağıtlarından yana kullanmakta. İnsanlar, birbirinden farklı 3D duvar kağıtları ile seçim yapmakta güçlük çekiyor. Farklı renkte ve modellerde tasarlanan duvar kağıtları, evinizin her odasına ayrı ayrı hitap edebilmekte. Tahmin ettiğinizden çok farklı desenlerde oluşturulmuş bu duvar kağıtlarını evinizde kullanarak adeta gerçek ve hayali karıştıracaksınız.

3D Duvar Kağıtları ve  Çeşitleri

Kullanıldığı ortamın havasını değiştiren duvar kağıtları ile evinize gelecek misafirlerin gözlerinin fal taşı gibi açılmasına şimdiden alışın. Evinizin tasarımını tercih edeceğiniz duvar kağıdı modeline göre dizayn etmekte fayda var. 3D duvar kağıdı çeşitleri arasından taş görünümlü olanları tercih edecekseniz, bunu oturma odanızda veya salonunuzda kullanabilirsiniz.  Küçük odalarınızda açık renk duvar kağıtlarını kullanarak, derinlik katabilir böylece daha geniş bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı 3D duvar kağıtları ile odanızı veya ofisinizi çok daha havalı, çok daha modern veya çok daha vintage göstermek sizin elinizde. Tercih edeceğiniz 3 boyutlu kağıtlar ile, evinizi sıradanlıktan kurtarabilirsiniz. Kaldı ki, ofisinizden veyahut herhangi bir odanızın tasarımından sıkıldınız ve bir değişiklik yapmak istiyorsunuz. Bu gibi durumlarda, mobilyalarınızı baştan aşağı değiştirmek yerine duvarlarınızda değişiklik yapmak çok daha maliyetli olabilir.

3D Duvar Kağıdı Dayanıklılığı

Her şeyden önce, geleneksel duvar boyaları dayanıksızlığı ile bilinir. Örneğin sigara tüketiminin olduğu bir ortamda, duvar boyaları rengini hemen atar veya sararmaya başlar. Çoğu zaman silmek dahi fayda etmez. Fakat 3D duvar kağıdı dayanıklılığı, çoğu zaman boyalardan çok daha uzun sürer. Duvarınızın nefes almasını sağlayan duvar kağıtlarını temizlemek ise oldukça kolay. Birbirinden farklı 3D duvar kağıtları arasından tercih yaparken, çevre dostu malzemelerden yapılmasına dikkat etmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan 2020 Dekoratif Resimli Genç Odası Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2019 Dekoratif Resimli Genç Odası Duvar Kağıtları ve genç odası duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Siyah Duvar Dekorasyonu

2020 Trend Siyah Duvar Dekorasyonu

Günümüzde siyah renkte duvarlar çok fazla tercih edilmektedir. Duvarı siyaha boyamak isteyenler ...