Anasayfa / Antre & Hol / 2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Estetik tasarımları ve kaliteli ışığı ile evinizin girişinde muhteşem bir etki yaratacak olan 2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri, led, spot, lamba ve sensörlü tasarımları ile dikkat çekiyor. Antre Aydınlatması Modelleri son yıllarda çok daha teknolojik ve modern tarz tasarımlar olarak ilgi görüyor.

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Ancak evinin giriş bölümü için çok daha canlı ve gösterişli aydınlatmalar kullanmak isteyenler için seçenekler bir hayli çok. Örneğin antrenizin duvarlarına dekoratif görüntüsü ile öne çıkacak aplikler ve benzeri aydınlatmalar tercih edebilirsiniz. Aplik aydınlatmaların son derece romantik ve etkileyici bir havası da vardır. Loş ışık ile antrenizde çekici bir ortam da yaratmanız mümkün. Ancak evin giriş bölümü olan antreler genel olarak az ışık aldıkları için bu alanda güçlü aydınlatmalar kullanmalısınız. Evinize ilk girildiğinde enerjisi yüksek güçlü bir ışık her zaman için olumlu bir etki de yaratacaktır. Kaliteli ışık almak kadar güzel bir görüntü de antrenizin dekorasyonuna artı kazandıracak bir detaydır.

Adeta bir aksesuar izlenimi uyandıran birbirinden güzel sarkıt lamba veya avizeler antrenizin en gösterişli aksesuarı da olabilir. Yeni sezonda da geçtiğimiz yıllara damgasını vuran çoklu sarkıt avizeler dekoratif tasarımları ile ilgi görüyor. Ancak bizler genel olarak zaten küçük olan bu alanlar için tekli sarkıt avize veya lambaları öneriyoruz. Tabi antre için uygun bir aydınlatma seçimi için de dikkate almanız gereken bazı detaylar vardır. Örneğin antre dekorasyonunun tarzı, rengi, tavan yüksekliği, büyük veya küçük bir alan oluşu gibi oldukça önemli detaylar aydınlatma seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken etkenlerdir.

Sizlere led aydınlatmalar hakkında da bir kaç küçük bilgi vermek istiyoruz. Son yıllarda özellikle koridor dekorasyonları için tercih edilen tavan veya tabandan ledli aydınlatmaların kullanıldığını görüyoruz. İster tavan, istersenizde tabandan süpürgelik kenarlarından led aydınlatmaları kullanabilirsiniz. En beğenilen ve tercih edilen sensörlü led aydınlatmalar ise koridor, merdiven veya antre aydınlatmaları olarak büyük bir ilgi görüyor. İnceleyerek farklı aydınlatmalar hakkında da bilgi edineceğiniz 2019 Yılı En Güzel Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri konumuzda ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Dekoratif İtalyan Tasarımı Aydınlatmalar başlıklı makalemizde 2019 Dekoratif İtalyan Tasarımı Aydınlatmalar ve İtalyan tasarımı aydınlatmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

2019 yemek odasi avize modelleri

2019 Etkileyici Dekoratif Yemek Odası Avize Modelleri

Yemek odasının dekorasyonunu etkileyici kılacak birbirinden güzel 2019 Etkileyici Dekoratif Yemek Odası ...