Anasayfa / Banyo / 2020 Göz Alıcı 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları

2020 Göz Alıcı 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları

Son yıllara damgasını vuran üç boyut teknolojisi ile canlılık kazandırılan 2020 Göz Alıcı 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları nı bu defa sizler için araştırma konusu olarak seçtik. Banyonuzun dekorasyonun da ilk bakışta dikkat çekecek 3d resimli banyo zemin kaplamaları gerçekçi görüntüsü ile görenleri şaşırtacaktır.

2020 Göz Alıcı 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları

Evinizin dekorasyonunda sıradan tasarımlar ilginizi çekmiyorsa sizlere üç boyut teknolojisi ile tasarlanmış bu harika uygulamaları mutlaka düşünmenizi öneririz. Aslında sadece zeminlerde değil bu tarz uygulamalar duvarlar, tavanlar ve hatta eşyalar üzerinde de uygulanabiliyor. Polimerik kaplama üzerine yüksek çözünürlü üç boyutlu resimler, epoksi boya ile uygulanarak istediğiniz her alanda bu ilginç görüntüyü elde ediyorsunuz. Son derece dayanıklı bir dokusu olan polimerik kaplamalar, kolay, kolay çizilmez, kırılmaz ve kolay temizlenir. Bu tarz zemin kaplamalarının ne kadar dayanıklı olduğunu sizlere basit bir örnekle açılayabiliriz.

Üç boyutlu resimler daha çok büyük ve geniş alanlar da etkileyici bir görüntü sağlar. Büyük meydanlar, alışveriş merkezlerinin zeminleri, yüzlerce kişinin üzerinden geçmesine rağmen yıpranmadan canlılığını koruyor. Yani bizler evimizin zeminlerin de ne kadar uzun yıllar kullansak bile polimerik kaplamayı eskitemeyiz. Ancak küçük bir hatırlatmayı da hemen eklemek isteriz, sert kimyasal temizlik ürünleri mermer ve taşı bile yıprattığını düşünecek olursak epoksi malzemeyi de yıpratacaktır. Bu tarz sert kimyasalları temizlikte kullanmamanızı öneririz.

3D resimli banyo zemin kaplamaları banyolara çok yakışan deniz, dalgalar, sahil, balıklar ve taşlar gibi muhteşem manzara resimleri ile inanılmaz güzel bir dekor oluşturuyor. 3D resimli banyo zemin kaplamaları nı isterseniz banyonuzun duvarları ve mobilyaları ile de tamamlayarak tam bir görsel şölen yaratabilirsiniz. Sizler için en güzel 3D resimli banyo zemin kaplamaları nı seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek banyonuz için en güzeline karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020-2021 Su Geçirmeyen Vinil Banyo Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde 2018-2019 Su Geçirmeyen Vinil Banyo Duvar Kağıdı Modelleri ve banyo duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

6 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Küçük Banyo Tasarımları

Banyolar evlerin önemli bölümlerinden biri olmakla birlikte genellikle çok geniş olmaması ile ...